לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-03-2005, 18:54
  devilh devilh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.05
חחח

טוב-קודם כל-בזה שהצלחתי להרגיז אותך-אני כבר שמח(ואתה יודע למה? לא בגלל שניסיתי מלחתחילה להרגיז אותך. אלא רק בגלל שאתה מדבר לא יפה כמו
ציטוט:
מפגר
).
דבר שני-תסתכל רגע במה שציטטת-ציטטת אפילו את זה שאני לא התכוונתי לפגוע שמינוח בו השתמשתי הבהיר את כוונתי,ושלא הכוונה היתה להרגיז ,להיות:
ציטוט:
גזען מפגר
, או כל דבר אחר. באותה מידה הייתי יכול להשתמש ב: עובדים זרים, תילאנדים או כל דבר אחר שיבהיר שהכוונה שלי מישהו שעובד בשדה(ורק לידיעתך-כיום בענף הזה בארץ רק 2% מהעובדים בשוק,ורובם-וזאת האמת-ערבים או עובדים זרים מארצות שונות.מעט מאוד יהודים עובדים בענף זה).
חוץ מזה לא ממש הבנתי מה זאת אומרת:
ציטוט:
אז תיזהר בדבריך
- מה? אתה מאיים עלי?
תחשוב עוד פעם-האינטרנט מספק לי הגנה רבה שרק מעטים מסוגלים לעבור דרכה.
מלבד זה-אני אישית לא רואה פגיעה בזה שאני אומר על מישהו שהוא ערבי על פי סטראוטיפ-מה לעשות - סטראוטיפים קיימים ואף אחד לא יכול לעצור את זה.
ובנוסף לכך-רק שתדע-אני מכיר הרבה ערבים ומכבד רוב גדול שלהם. אני נוטה לכיוון השמאל-ואני מתנגד מעוד לכאלה ששונאים "ערבים" בגלל פיגוע זה או אחר. אני אישית שונא רק את המטורפים שרוצחים ילדים בלי לחשוב פעמיים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:40

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר