לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2008, 06:41
צלמית המשתמש של "ר"
  "ר" "ר" אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.02.07

מעבדת קספרסקי הכי מהירה בהוספת וירוסים חדשים למאגר הזיהוי שלהם. את זה ראיתי שוב ושוב פעמים רבות בעבר... רק לפני שבוע בן דוד שלי חטף וירוס דרך Facebook והווירוס ניסה להדביק את כל החברים ברשימה. שלחתי את הקובץ לבדיקה ב-VirusTotal והוא לא זוהה ע"י NOD32 או Kaspersky בסריקה הראשונית (שלא היתה שלי, של מישהו אחר מהיום הקודם), אך כשביקשתי שיסרוק שוב בכל זאת, בסריקה החדשה קספרסקי כן זיהה את הווירוס. המסקנה: קספרסקי אכן יושבים ועושים משהו עם ההתרעות שהם מקבלים מ-VirusTotal. לעומת זאת, NOD32, מנגבים את התחת עם ההתרעות הללו (אתם מוזמנים לקרוא לעומק את אותו דיון מאלף)...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אז למה אני עדיין עם NOD32? מאותה סיבה שאני עדיין עם מקסתון למרות שאני כבר יודע ש-Firefox הוא הדפדפן הכי טוב בשוק עבור המשתמש הדורשני ביותר...: פשוט אין לי את הזמן הדרוש לחקור את התוכנות לעומק הנדרש כדי להפיק תועלת גבוהה מאשר מה שיש לי כבר כרגע... את NOD32 ומקסתון אני מכיר יותר טוב מ-99% מהמשתמשים באותן תוכנות... מדובר על עשרות שעות ב-NOD32, ומאות שעות במקסתון (נבירה אינטנסיבית של כמה חודשים בפורומים שלהם לפני כמה שנים - רוב מכריע של הידע עדיין רלבנטי בגרסאות החדשות)...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:41

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר