לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-09-2008, 22:13
צלמית המשתמש של -mAoz-
  משתמש זכר -mAoz- -mAoz- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל -mAoz- Facebook profile

אני אנסה לתת כמה טיפים:
א. הטיפ הראשון והכי חשוב - תהיה אתה עצמך, אל תנסה לשחק מי שאתה לא או לשנות או להסתיר דברים כדי לנסות להתחבב על הבוחנים.
לפני שנבחנתי לבצלאל, לא מעט אנשים אמרו לי, בין בחצי צחוק ובין ברצינות מלאה, להוריד לפני את הכיפה, להכניס את הציציות, להוריד את הצמיד הכתום (זה היה בשנה שלאחר ההתנתקות), להסיר את הצילומים של גוש קטיף מתיק העבודות וכו'. יכול להיות שזה בגלל שכבר הייתי די סגור על הדסה ולא כ"כ היה אכפת לי מבצלאל (שהיו בהתחלה העדיפות הראשונה שלי), אבל החלטתי, כמו בשיר של נירוונה, לבוא כמו שאני. העובדה שהתקבלתי (אחרי תקופה מסוימת ברשימת ההמתנה) מעידה כנראה שלא טעיתי.
ב. אתה צריך תמונות טובות . לתיק העבודות שלך בחר את התמונות הכי מוצלחות שלך לדעתך. אתה יכול גם להתיעץ עם אנשים נוספים, חברים, צלמים, סטודנטים או בוגרים לצילום וכד' כדי לקבל נקודת מבט שונה, אבל אל תתבייש לבחור תמונות גם לפי טעמך האישי. בסופו של דבר, בוועדת הקבלה מחפשים בעיקר פוטנציאל, אותו יהיה ניתן לדעתם לממש במהלך 4 השנים הקרובות, הם לא מחפשים יצירות מופת מושלמות (למרות שכאלה, אם יש לך, לא יזיקו) .
ג. כדאי לדעת לדבר על העבודות שלך ועל עבודות צילום בכלל. זה בהחלט לא יזיק. בצלאל ידועים ככאלה שאוהבים גם לדבר הרבה על אמנות ולא רק לעשות אמנות (המלעיזים יאמרו שהם אוהבים לדבר על אמנות במקום לעשות אמנות ). אני דווקא אחד מאלה שקשה להם לדבר על הצילומים שלהם ומעדיפים לתת להם לדבר בעד עצמם, זו אחת הסיבות לכל שוועדת הקבלה שלי (שתיהן, בעצם) לא עברו חלק.

המממ.. מה עוד? לא יודע, כשיעלה לי משהו אני אוסיף.
אם יש לך שאלות, אשמח לשמוע ולענות.

בהצלחה ושנה טובה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר