לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2008, 15:45
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה לי היה קטע קצת יותר מורכב מזה

תחילה אני מסכימה עם כל אלה שאמרו להחזיר SMS במידה ויש כוח ואם ממש רוצים לדעת אז לשאול בנימוס בדרך זו או אחרת מי זה.
ואם כבר, אז כבר: אם אותו שולח SMS נמצא ברשימת הפלאפונים שלך, אז שמו יופיע בפלאפון שלך כמי שקיבלת ממנו SMS. ואם לא - אז כנראה זה מישהו שאתה לא מכיר אישית.
ובמידה ולא כל חבריך רשומים בפלאפון, אז בכל פלאפון יש אופציה לדעת מי המספר שהתקשר אליך, ע"י שתעשה השב או הוסף מספר לספר הטלפונים. יש פלאפונים לא כל כך מתקדמים שאמנם יודעים מה המספר אבל רושמים לפני כמה מספרים כמו 900 או משהו אחר שאני לא זוכרת וקצת קשה לאתר/להבין את המספר דרך זה.
בהנחה שכן הצלחת לדעת מהו המספר, אבל בכל זאת אין לך דרך לחבר אותו לאיזה שם של מישהו, ואתה ממש ממש לא רוצה לשאול ישירות, יש את האתר 441 שם תוכל לרשום מספרי טלפונים ולקבל למי הם שייכים. זה תקף אך ורק לטלפונים של בזק וגם לכאלה שמתחילים ב-050 ו-077. אבל לא את הכל נוכל למצוא שם, כי אולי למישהו יש משהו כמו טוקמן ועוד סיבות אחרות של חוסר עידכון וכו'. סתם, שתדע.

אבל רציתי לספר על מקרה שקרה לי לפני כמה שנים שגם הוא נוגע בשאלה: מי הוא זה ואי זה הוא ששלח לי SMS זה. האם זה מי שאני באמת מכירה או שלא?
מעשה שהיה כך היה: הייתי בקשר ידידות עם איזה בחור ומסיבותי שלי ניתקתי קשר בזעף וסירבתי לדבר איתו. אז הוא גם הפסיק לדבר איתי כי ראה שאין שום סיכוי שאסוג מעמדתי.
וכך חלפו להם 3 שנים ופתאום, בלי שום התראה אני מקבלת SMS, ששואל לשלומי (אך שמי אינו רשום על ה-SMS הזה), אומר עוד כל מיני דברים, וחותם: י'.
אני באופן טבעי הייתי חושבת שזה בטח SMS שהגיע אלי בטעות, אילולא שמו - שהוא אותו שם של אותו בחור, ואילולא הדברים שרשם, שהם קשורים למתמטיקה וזה נשמע יותר מידי קרוב אלי. התוכן הטיל ספק סביר בעיני לחשוב שאולי ה-SMS הזה היה מיועד אלי, והוא אכן מאותו בחור, שאולי מנסה שוב להתגבר על הברוגז האינפנטילי שלי. אם אני לא טועה היה אחרי זה עוד איזה SMS מאותו אדם.
מאז נפשי לא ידעה מנוחה. כל העבר שניסיתי וחשבתי שהצלחתי להדחיק בנוגע ללמה בכלל ניתקתי איתו קשר חזר, הרגשות סערו ואני לא ידעתי מה לעשות. נכון שלא הייתי בטוחה ב-100 אחוז אבל בספק היותר מקטן הזה היה בו כדי להסעיר את רוחי מאוד.
אני זוכרת שניסיתי כל מה שידעתי לעשות בנוגע ללקבל וודאות האם זה הוא או לא. הפלאפון שלי לא היה משוכלל בזמנו וכן הייתה אפשרות לדעת מה המספר השולח אבל לפני המספר היו עוד מספרי קוד של החברה כך שלא יכולתי לפענח כל כך הרבה מזה. הסיכוי הגבוה היתה שאותו י' (שלי) החליף מספר במהלך 3 השנים הללו, אז גם ככה זה לא עזר לי הרבה.
נכנסתי לאתרים של כל חברות הפלאפונים כדי לנסות ולבדוק מהו מספר הפלאפון שלו (אם החליף או אם לא), ולמרות שאני יודעת את הכתובת שלו העליתי חרס בידי. הוא פשוט לא נמצא בשום מקום.
זה בערך כל מה שידעתי לעשות. אני לא זוכרת מה עוד עשיתי כי עברו כמה שנים, אבל לא רציתי להתקשר אליו כי מאוד פחדתי. הספק כירסם וגם הרגשות. בסופו של דבר הייתי צריכה לאזור הרבה מאד אומץ והתקשרתי אליו. למספר של העבודה כי אני לא יודעת האם המספר הישן עדיין בתוקף. אני מאוד מאוד התרגשתי, הוא מצידו מאוד מאוד שמח לשמוע אותי, אבל גם קצת כעס עלי, דיברנו קצת, החלפנו פלאפונים ומייל, והרגשתי הקלה שכל הגוש הזה של הספק סר מעל ליבי.
אה, כן, זה לא הוא ששלח לי את אותו SMS, אבל בזכותו אנחנו בקשר עד היום.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:14

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר