לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-10-2008, 13:38
  yosiqwer yosiqwer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
עבודה בחברת אבטחה

עבדתי כשומר בחברת אבטחה מסוימת המאבטחת קניון, בזמן תקופת העבודה דיברתי עם כמה
שומרים נוספים בקשר לשכר במקום כי כבר שמעתי בעבר על חברת אבטחה או שניים שלא
נותנים את המשכורת המתאימה למאבטחיהם בהתאם לכמות שעות העבודה והחזרי נסיעות. שאלתי
האם מרמים אותם בקבלת שכר נמוך מסך כל שעות העבודה שלהם באותו חודש, כולם אמרו שכן,
כל אחד סיפר שדפקו אותו באיזושהיא צורה וכל פעם אותו סיפור מחדש, זה מספר שחייבים לו
כמה מאות וזה כמה אלפים עם מה שהולך שם.. מי שאחראי על המשכורות במקום הוא הקב"ט
ומאכיל אותם בלוקשים כל פעם: "ישלימו לך את זה בחודש הבא.." וכבר עברה להם יותר מחצי
שנה והסיפור לא נגמר לא יגמר כשבמציאות לא משלים כלום ורק גורר אותם בעוד לוקשים, אחרי
ששמעתי את זה החלטתי שאין לי מה לחפש במקום כזה ורצוי לצאת ממנו מהר. עזבתי את העבודה
ואמרתי לקבט שאני רוצה לעבור איתו ביחד על הימים והשעות שעבדתי אחד אחד כדי שלא יהיו
בעיות במתן השכר, הוא אמר אין לי מה לעבור איתך אם יהיו בעיות יתקנו לך אותם, התעקשתי
בגלל שאף פעם לא ראיתי בתחילה ובסוף העבודה כל יום שמישהו בכלל טורח לרשום באיזו שעה
באתי והלכתי, אבל הוא סרב.. אחרי ה10 לחודש הזה קיבלתי תמשכורת, באתי ושילמו לי בצ'ק רק
על מספר ימים מצומצם ממה שעבדתי, הקבט והעוזר שלו אמרו "היתה בעיה ויתקנו לך את זה ב10
לחודש הבא" הם שילמו לי על היומיים האחרונים מתוך 5 שעבדתי סה"כ, ונסיעות גם לא שילמו על
אותם יומיים, אמרתי לו הוא אמר "כן כן אל תדאג בחודש הבא", הוא אמר שלא משלמים על 3
ימים ראשונים מתחילת העבודה כי הם כאילו חפיפה (בראיון עבודה הוא בכלל אמר שהחפיפה
כמה שעות או יום אחד לא יותר מזה והחפיפה שלי היתה רק שעתיים) ובחודש שאחרי זה משלמים
על החפיפה, הוא אמר ככה זה בחברות שמירה, השאלה היא האם זה באמת ככה או שאצטרך
להכין את עצמי לתביעה אחרי החודש הבא במידה ולא תגיע עוד פעם המשכורת כראוי/בלי החזרי
נסיעות עטופים בעוד סוג של "בעיה".

נערך לאחרונה ע"י yosiqwer בתאריך 16-10-2008 בשעה 13:41.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר