לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו. economy.fresh.co.il החברים מוזמנים גם לפורום צרכנות ומשפטים. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > כלכלה, עסקים ושוק ההון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-10-2008, 08:41
  basonhh basonhh אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.08
דעה: מה עושים היום קרי הדפסת כסף היא הדרך להשמדת העולם.

מטאפורה : מטוס הרקולס טס מעל ישראל, ארה"ב , אירופה, רוסיה ומשליך שטרות מכל המדינות בשווי של עשרות קוודריליונים, כל אחד "מתעשר" אבל גם לא ייצא לעבוד כי "הפך" למליארדר,
זו אומנם מטאפורה אבל אבל זה מה שקורה בעולם היום חוץ מהעובדה שנותנים לאנשים שהכניסו אותנו לבוץ להוציא אותנו ממנו, הערך של כל הכסף בעולם ירד בצורה משמעותית, במקום להחיותבנקים וחברות נשימה מלאכותית שבכל מקרה בעוד מספר שבועות "ימותו" ממשלות בעולם קונות אותם בצורה של דלת מסתובבת על חשבון משלם המיסים.
בראיה שלי כעת ישראל לא ממש הושפעה מהירידות בבורסות בעולם משתי סיבות,
1. מחזור המסחר מתחילת המשבר הצטמצם בין 30%-80% מבימי מסחר כתיקונם וזאת כעדות לכך שעיקר הכסף מגיע ממשקיעים מחו"ל שלדעתי לאחר החגים הולכים למכור הישראל נכסים במכיר "ריצפה" על מנת לתהיה להם נזילות וזאת ע"י המעמד הבינוני של העשירון העליון.
2. עדיין אין השפעה ממשית של חומרי גלם ששווים מוערך בעולם ביחס לישראל אולם לדעתי זה גם ישתנה בעוד מספר חודשים, דבר שיגרום לאי התפתחות של חברות, מפעלים ופיטורים המוניים, זה יכול ליצור גם מציאות פוליטות מסוכנת בישראל ,ורק לצורך המחשה,
דוגמא: 30 אלף שיופוטרו מכל המגזרים בשבועות הקרובים ייפנו לשירות התעסוקה וביטוח לאומי ובמקום שהם ישלמו מיסים והמדינה תתפתח מכך המדינה תשלם להם בקרוב וזה יגרום לביטול פרוייקטים והתרחבות של המדינה ושרשרת של פיטורים, ככלל הבעיה במדינה שלנו ובכמה מדינות בעולם היא שיש יותר אנשים שעובדים בעבודות שנשענות על לייצר כסף מכסף, ולא מייצור אמיתי של מוצרים ופיתוח.
לסיכום: אני יצאתי מהבורסה- לדעתי היא לא שונה מרולטה בלאב ווגאס אפילו שם לפחות אני הייתי נהנה יותר, אני ממליץ לכם לשמור ולחסוך פרוטה לפרוטה כי לאף אחד לא מובטח מקום העבודה בזמן הקרוב בעיקר לאנשים שעובדים על העיקרון שציינתי "ייצור" כסף על כסף, וכדאי שהחינוך פה ישתנה מהר שצריך מקצועות ופיתוח יצרני ממשי ולא וירטואלי!, הועיל וכעת הרבה מהאנשים כעת גם מושכים חסכונות שחסכו משך חייהם וכעת הם משתמשים בהם כרזרבות להמשך החיים בצורה שהתרגלו כעת לא יורגש המיתון אבל לאחר שגם "הברזים" הללו יסגרו יתחיל המיתון האמיתי שכבר מורגש בעולם והועיל ואנו מדינה קטנה שעיקרה דווקא ייצוא לחו"ל! גם בחינת רווח המיסים בקופת האוצר תתחיל כאן רכבת...
שאני לא רוצה להיות עליה וממליץ גם לכם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר