לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-04-2009, 05:46
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
לגבי משך הזמן שהמכחולים במים

לא מדובר על יותר מידי זמן. כשאני עובדת על יצירה אחת אני צריכה בדר"כ המון צבעים, המון מכחולים. אני לא אלך ואשטוף כל שנייה. מדובר כאן על שעה-שעתיים, ואם במקרה קורה משהו דחוף שאני חייבת להפסיק וללכת ולא יכולה לשטוף - זה פיתרון טוב מבחינתי.

תודה על הטיפ איך ליישר שערות עקומות.

לגבי מברשת רופפת על הידית - זה כבר קרה לי, ולא בגלל שהשארתי את המכחולים במים, אלא בגלל שאני משתמשת במכחולים מאוד זולים. את הדבר אני מתקנת בקלות בעזרת דבק UHU נוזלי.

לגבי מכחולים זולים - תחילה אגיד שכן נמצאים אצלי מכחולים מהיקרים הטובים והמושקעים שקונים בארטא מהתקופה שלמדתי עיצוב. הם באמת טובים ואני שומרת עליהם, אבל עלי לומר שאני מוצאת מכחולים מצויינים שתואמים את צרכי גם בין אלה הפשוטים והזולים. הדבר די הפתיע אותי, כי חשבתי שמכחולים זולים גם לא יצבעו לי טוב מה שאני רוצה, אבל הכל זה אינטרקציה בין הצבע, שערות המכחול והמשטח אותו אני צובעת. כל מכחול כזה טוב למשהו מסויים, אז גם עליהם - הפשוטים אני משתדלת לשמור כעל בבת עיני.
אני התחלתי עם המכחולים הזולים מסיבה שונה לגמרי. בזמנו עבדתי עם צבעים שכדי לנקות אותם צריך טינר או טרפנטין. אני לא סובלת ריחות מהסוג הזה ולא חומרים כאלה, אז חשבתי לעצמי: למה לא לצבוע במכחול ואז לזרוק אותו במקום לנקות ולשאוף לתוכי את החומרים. כל עוד שזה זול אפשר לזרוק, לקחת אח"כ חדש וחוזר חלילה. וכך עשיתי. עד שלב מסויים שהפסקתי לצבוע עם צבעים על בסיס כזה ועברתי לצבעים על בסיס מים. אז משם הם הגיעו.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 21-04-2009 בשעה 05:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר