לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2008, 04:38
  Tx155 Tx155 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.11.04

תודה לכולכם על ההתייחסות, ובמיוחד ל-MomenT על ההסברים !

ל-LZX, נכון יונדאי אקסנט אכן בתקציב, אבל לטעמי מדובר ברכב קצת גדול עבורי בשלב זה. דבר שבדרך כלל נמצא ביחס הפוך לדרישתי שהרכב יהיה חסכוני.

ל-yakir1111, אכן זכיתי למספר המלצות על פונטו-ספייס כרכב שעונה על הדרישות שלי, וזאת למראת התדמית הלא מחמיאה שיש לפיאט בעייני. אולם עדיין, לא יודע אם זה הצורה של הרכב או התת מודע שלי, שגורמים לי להדחיק אותו לעדיפות השלישית.

ל-אודי גילת, אפילו שאיני מבין גדול ברכבים, גם לי ידוע שככלל רכבים צרפתיים אינם מצטיינים באמינותם. אך לאור מגבלת המשאבים הכספיים, כנראה שאצטרך להתפשר ולקחת סיכון מסויים. בעניין הבטיחות של השרייד, גם אם טענתך מוצדקת, לדעתי כל עוד מדובר ברכבים כבני 10 ברמת המחירים המדוברת, הרי שאין מקום אמיתי לדיון בבטיחות. גם על סוזוקי סוויפט המליצו לי, למרות שמעולם לא ראיתי בו כאפשרות. אך משום מה ההיצע של השנתונים המבוקשים במרכז הארץ פשוט לא קיים(לפחות באתר yad2). לעניין אימפרזה, לדעתי רכב מצויין, אך לא עונה לקריטריונים שלי. לגבי פיז'ו 206, גם רכב מצויין, אך חורג מהתקציב בכ-50%.

לסיכום, בחרתי להתמקד כאפשרות ראשונה בפיז'ו 306, וכאפשרות שנייה בדייהטסו - שרייד. כאשר פונטו-ספייס/סוזוקי סוויפט/רנו קליאו כאפשרות שלישית. בשלב זה אני עומד בפני הקושי לאתר רכב במצב טוב ובמחיר הוגן. מניסיוני הדל אני יכול רק להצטער שלא כל המוכרים מוצאים לנכון לציין פרטים חיוניים במודעה שמפרסמים, או בוחרים שלא לצרף תמונה של הרכב. חלקם חושבים שמידע בסגנון "רכב מצויין, כמו חדש, סוף הדרך, חובה לראות !!" הוא חיוני יותר מהקילומטרז' או מהמחיר המבוקש.

אעדכן בהתפתחויות.

נערך לאחרונה ע"י Tx155 בתאריך 10-11-2008 בשעה 04:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר