לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2008, 15:57
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07

בולשיט, פשוט בולשיט.
התחקירנים פשוט אמרו "איך נמשוך רייטינג? בואו נהיה מקוריים ובמקום לרדת על הנאד הזקן מקיין שהגב שלו כבר נשבר מרוב שירדו עליו, בואו נעשה משהו לאובאמה". על כול אחד מחפשים לכלוך כי זה מה שנותן רייטינג.
מעניין שהתחקירן אומר בעצמו אומר ואני מצטט: "הקהל מורכב רובו ככולו מיהודים. המסר תפור כדי שיתאים לפחדים הכי כמוסים שלהם". אם זה לא רמיזה שמנסים להוביל אותם במו עדר כבשים (להבדיל אלף הבדלות מכול קונוטציה שלילית שאולי עולה לכם בראש מהמשפט הזה), אני לא יודע מה כן.
כמו שבארה"ב או איפה שזה לא יהיה מרימים להנחתה - בוא נוריד את הכדור חזרה לקרקע. למרצה בבית האבות היהודי היה מבטא טקסני כבד למדי = תומכת מקיין = חוסר אובייקטיביות.
דרך אגב, הקישור שהיא עשתה לשואה זה פשוט חוצפה וגועל נפש מדרגה ראשונה, איך היא בכלל מעזה לדבר על זה ובכלל להשוות. עדיף שהייתה סותמת את הפה.
ומה עם עוד שאלות כמו גם אם זה נכון, ולמקיין לא היה אפשר לתרום חופשי? בסוף מתראיין שם אחד שאומר "למה אתה מזכיר את זה רק עכשיו, מקיין? ועוד דברים.
אני לא אומר שיש צד צודק, אבל יש צד שני לכל סיפור.
בכלל, הנקודת מבט של הכתבה היא לגמרי פרו-אובאמה לדעתי.
אבל אני, שוב, חושב שזה בולשיט.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר