לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2008, 15:35
  avihil avihil אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.08
בכל מה שקשור לאיסוף מידע לגבי מי שרוצה להיות מועמד לתפקידים כאלו ואחרים

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iceman4ever
הצלבת מידע וחיטוט בכמה מאגרי מידע במקביל ע"מ להשיג מידע אודות אזרחים כאלה ואחרים זה משהו שכן היה קיים, האזנות וניטור אנשים גם כן היה קיים, פשוט כל זה עבר סוג של אבולוציה במהלך ה20-30 שנה האחרונות, היום זה קל יותר תודות למכיר אחד ויחיד - הסלולרי, בהאזנה של יום אחד פשוט אני יכול לאסוף עלייך כ"כ הרבה מידע שתהווה עילה לסחיטה והונאה בכייף, אבל בואו נצא מנקודת ההנחה שאפשר לבטוח על הרשויות והממשל , הבעיה המשנית היא שכל מה שיכול גוף ממשלתי \ משטרתי לעשות יכולים גם אנחנו האזרחים הפשוטים, כיום יש לך יותר ילדי מחשבים שמבינים בטכנולוגיה יותר מאשר כל אנשי בטחון המידע שיושבים בCIA ובשבכ! זה לא מונע מאף "חובבן" לפלוש לך לחיים הפרטיים ולחטט במידע רגיש שלך ולעשות עם המידע הזה מה שבא לו!
במיוחד לא ילד בן 16 מחוצ'קן שלך תדע מה הוא יעשה עם המידע שצבר עלייך! אני מכיר האקרים
ואני מכיר המון מקרים של אנשים שחדרו ופלשו לחייהם של אחרים, אבל רובם הגדול לא עשו עם זה כלום, מתוקף מצפונם! וזה ההבדל בין האקר לקראקר, קראקר יכול לקחת את כל המידע שלך ולמכור אותו לכל דורש, לסחוט אותך, להתעלל בך סתם ולשגע אותך, פתאום אתה רואה בחיוב האשראי שלך המון קניות בחנויות סקס ודברים מבזים שלא היית עושה, אז אתה יודע לכל אחד האינטרס שלו והאידיאולוגיה שלו, קצת קשה לעצום עיניים בנוגע לדברים כאלה.

וגם אם ניתן לבטוח בגוף ממשלתי זה או אחר תמיד יהיה מישהו שישחה נגד הזרם בגלל אינטרס ואידיאולוגיות מסויימות, או סתם כי הציעו לו כסף מתחת לשלוחן כדי לקבל את כל המידע אודות אדון ישראל ישראלי שומר החוק והתמים, ואז לך תדע מה יעשו עם המידע שלו שאיזה שוטר \ סוכן הדליף עליו...

trust nobody.

אני יכול להבין..

ובכלל הקונספט הוא פשוט - אם אין לך מה להסתיר - אז אין לך מה לדאוג..

ואם יש לך מה להסתיר - הרי תדאג שיהיה מוסתר ולא נגיש.. כלומר, לא לדבר בסלולרי ולא לשים במחשב תמונות שלך עושה את זה עם חתולים..

ואם אתה לא לחיץ.. אז לא משנה מה הבנזונה מחזיק עלייך.. אתה דואג ללכת למשטרה..

אין שום דבר במחשב שלי, שאני מעונין להסתיר ושום דבר שאפשר יהיה לסחוט אותי באמצעותו..

ואם אנשים מאזינים לשיחות שלי בסלולרי.. שיהנו. אין שם פרטים עסיסיים במיוחד שאין אצל כולנו כבני אדם..

והרי חיובים בכרטיס אשראי, די בקלות ניתן להתכחש אליהם ואם מאמינים לך מספיק - אז יודעים שאתה לא רוכש ב"חנויות סקס" ... (זה כבר עניין לאמון בין בני זוג או משפחה)

זהו בקצרה..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר