לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-10-2009, 14:00
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06

השנקל שלי, אחרי מספר חודשים בניידת סיור...
1) הרמה המקצועית הכללית של השח"מ (שאני נתקלתי בה, לפחות) היא סבירה מינוס. יש טובים יותר (וגם הרבה יותר) ופחות (כנ"ל). אגב, את עיקר הבעיה אני מזהה לא בסיור (דווקא שם פגשתי את היותר מוצלחים ומוצלחות) אלא במוקד (דיווח לא מאוד חריג למחשוב ניידות: "אגלה עם עופנאים חוסמת ברכוב ביעליק"...) או ביומן.

2) היתרון הגדול של השח"מ מבחינת המשטרה, הוא בהיותו נקודת כניסה למ"י לאלה שהארגון מעוניין בהמשך שירותם. יצא לי לשרת עם ס' מפקד יחידת סיור, שוטר בקבע שהיה שח"מ לפני כן. מדובר באדם רציני מאוד ובשוטר מעולה, שאני מסופק אם היה שוקל גיוס למשטרה אלמלא היה מבלה בה את הסדיר שלו. יש לא מעט מקרים דומים.

3) לגבי הנושא (שהפך משום מה לעיקרי) של בנים-בנות, אני בגישה שאומרת ש"הטוב לא צריך את זה, לרע זה לא יעזור". כלומר, כפי שאמרו כאן לפני, מי שירצה לבגוד - יבגוד. מי שלא, יעמוד גם בפני הבחורה הכי מושכת. ואם למישהו יש חשש מפני יצרו, הוא תמיד יכול לבקש שלא להשתבץ עם שוטרת (וגם מקרים כאלה ראיתי).

בשורה התחתונה, אין ספק ששח"מ הוא פיתרון דחוק שנועד להביא מקסימום שוטרים במינימום כסף. אין לי גם ספק בכך שהחלפת כל השח"מ בשוטרי קבע, תוך העלאת משכורות רצינית, תשפר את השירות שאזרחי מדינה ישראל מקבלים.

http://www.baking.co.il

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:26

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר