לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-01-2009, 15:28
  משתמש זכר tagily tagily אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.02.08
שלח הודעה דרך AIM אל tagily
לינוקס בלי לקשר השניים - אין תחליף לגלעד שליט

גם כי אלך בגיא צלמוות- לא אפחד, כי אתה עמדי.
ליוסי והוילה, עם הבת -יש תחליף. לגלעד שליט -אין. לא רוצה להחליפו - גם לא בעד מיליון מחבלי חמאס או חיזבלה או מה שלא תקראו להם. אין מחיר לשחרורו ההומאניטרי של גלעד שליט.
חטיפתו =היא פשע כנגד האדם, הסתרת כל מידע על בריאותו ומניעת ביקורים אצלו- היא פשע חמור בכל קוד בינלאומי, והסחר בבני אדם שעושים בו החמאס- אינו צריך להידבק בנו , מדינת ישראל.

אין לי ואלפים ישראלים כמוני בוודאי - כל אמפתיה למנהיגי חמאס הנמצאים במרתפי בתי חולים ובתי ספר ברצועת עזה, כל עוד הם אינם משחררים את גלעד שליט בריא - לחופשי. כאבם - לא כואב לי. צערם ומצוקתם - לא כואבים לי. וכל עוד אינם משחררים את גלעד שליט, מצידי - שירעבו עד מות, שיסבלו עד הקבר.

אין צורך לדון על דפי עיתונים וחדשות טלוויזיה על נכונותנו לשחרר כל עציר מבית הסוהר בישראל, כאילו שאנחנו- מקיימים מו"מ עם מנהיגי חמאס מעל שולחני הפרסומות ונושאי השיווק המוכרים והגלויים.

ישוחרר גלעד שליט, ללא כל עיכוב וללא כל תנאי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:55

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר