לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-12-2008, 04:56
  משתמש זכר elior_mizrachi elior_mizrachi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.06
לקט סיבובים קלים

סיבובים קלים. ראש מרוקן מחשבות, טהור מכל הבא ליד הקוסם. הוא המהתל בנו. הוא זה שיושב מולנו ולא אנחנו מולו. הוא זה שרוצה תשומת לב ברורה לעין מחכמי החלם שאנו. הוא המעוניין בדבר שיקרה בעתיד אשר מגביר את אמונתנו באותו דבר וכך גורם לו לקרות. ישנה הילדה החולמת את אותם חלומות בדיוק כמו שהוא ידע שהיא תחלום. כמו כן ישנו הילד המגשים חלומותיו אך ורק בזכותו. הוא זה שעומד ומסתכל מחלון ביתו וצוחק ללא הרף על המתרחש. הוא עצבני. הוא יושב עכשיו ללא מעש ומשחק חמש אבנים עם עצמו. הוא המציא זאת והוא אינו גאה בכך. הוא ידע ויודע וימשיך לדעת לעולם. הוא יודע שאנו פרי יצירתו והוא מבואס מכך. הוא יכול לתת לי דפים שלמים של מה שהוא אמר ואף אחד לא הקשיב. הוא נתן לנו לב חסר אמונה אמיתית עקב העובדה שהוא נתן גם חופש בחירה. הוא יודע שהוא לא טעה. הוא התחיל הכל וכך הוא גם יסיים הכל. הוא בוהה בי ברגע זה ממש. לא מעניין אותו מרוב שעמום נצחי. הוא אמר הכל לפני כווווולם. הוא נתן לי את הזכות לדבר עליו כמה שאני רוצה מבלי להזכיר את שמו. הוא והוא והוא והוא והוא........

ומה איתי?

בעל אישיות משלי ותכונות משלי ותובנה משלי וקסמים משלי ורצון משלי ואין סוף ששייך רק לי ולעוד מספר אנשים שלי. שלי ורק שלי. הכל שלי. רק לבוא ולקטוף.

אתם מכירים את זה שאתם מרגישים כאילו הכל לא קיים והכל אך ורק סביבכם? תמיד יש מישהו שמביט ועוקב... אחר כל צעד וצעד שתלכו בדרך זו או אחרת. אפילו האיש שמכחיש פוחד. היכן התמימות? נמוגה כמו מיץ פטל שהגישו לילד קטן.

מיץ פטל

שריקה של טיל

בדיקות רפואיות

הכל תקין

רק ניתוח קטן והכל יהיה בסדר

מוזיקת רוק מנעימת אוזניים

קלאסיקה מחאתית שוברת זכוכית

התעוררות

איבוד עצמך אל הדעת

נתק

---------------------------------------

שרירים, פסקול של סרט, נתחי פילה עוף, חולצת טריקו, דגמ"ח, תיק "סטיב", בקבוק מים מינרליים, טכניקת שידול, קונג פו פנדה, שירי ילדים, ערכת הגנה לאדם מפני הריון, שיזוף, סרטן, שיגעון פסיכולוגי מצוי כתוצאה משימוש מופרז בניקוטין, אלכוהול, THC, חומרים פסיכואקטיביים, פחד ותעוב בלאס וגאס ועד רקוויאם לחלום. תותחים מרחפים בחלל הפתוח נותנים לנשום אויר נקי. זול יותר מזה לא תוכל למצוא באינטרנט.

----------------------------------------------------

שכיבה על מיטת חדר המיון ועד בית הקברות לא לוקחת יותר מדי זמן.

ועכשיו להגדיר זמן, נצח, סיבוב שעון, תיקתוק, שניות דקות ושעות ביום אחד המתפרש לאלפי תחנות אוטובוס ברחבי תבל.

מיהו האיש אשר חי הכי הרבה זמן אי פעם? האיש שצבר הכי הרבה חוויות? לא.

אין איש אחד יודע הכל. אך ישנה קבוצה שחושבת כך.....

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:54

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר