לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2008, 14:56
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

מוטיבציה מגיעה ממך. את רוצה להצליח ולהוציא בגרות טובה? הנה מוטיבציה בשבילך.

מה שאני כן ממליצה לך לעשות זה לארגן לך את הזמן. תדפיסי לוח חודשי, תכתבי בו את כל האירועים: טיול, סמינר, מבחן, הגשת עבודה וכד'. ביומן תרשמי לך את כל שיעורי הבית והמטלות שלך. כל שבוע תפתחי את שניהם ותראי מה יש לך, מה סובל דיחוי ומה לא סובל דיחוי. להתכוננות למבחנים בצרי לך X ימים שאת יודעת שאת צריכה כדי להתכונן אליהם. אם יש לך חלונות בביה"ס, נצלי אותם להכנת שיעורים. סופ"שים, כנ"ל.
זה מה שאני עושה, ואני נמצאת כבר 3 שנים במצב גזה. האם ההצלחה מובטחת? לא. זה לגמרי תלוי בך ובמשמעת העצמית שלך. מה שכן, זה בהחלט עוזר להתמקד ושם סדר בדברים.

אם את יודעת שאת עצלנית, גשי לחברה/ חברות שלך לעזרה, אם את לא לבד, אין לך ברירה אלא לגשת לשיעורים, אבל כפי שרומק ציין, זה גם קשור באופן ישיר לאופי הלימוד שלך, ועשי זאת רק אם למידה בקבוצות מטיבה עמך.

אל תתייאשי, את מסוגלת לעשות זאת אם תבחרי בכך. אולי לא תהפכי בין לילה לוונדר-סטיודנט, אבל ניצול נכון של זמן יוביל אותך לדרך הנכונה. והכי חשוב, גם אם הציונים שלך לא מה שציפית, מה שחשוב הוא שניסית והשקעת, ואע"פ שהשלמת בגרויות זה עסק ביש, וברור שתעודת בגרות טובה היא פתח להרבה הזדמנויות, זה לא ר-ק מה שיקבע לך בעתיד, ויש תמיד תוכנית ב' וג'.

בהצלחה!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר