לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2009, 19:05
  TomerK TomerK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.04.05
בשמים לגבר (וקצת מידע שיעזור גם לנשים) - מיצוי

שלום לכולם,
הנה פוסט שפרסמתי באתר שנקרא אלפא ישראל. כתבתי את הפוסט הזה בשביל הפורום הנ"ל ולכן אני חייב לתת את זכויות היוצרים.

בכול מקרה, להלן הפוסט, בתוכו המלצות מרובות על בשמים וכו':

אז למה חשוב ללבוש בושם?
היום אבא שלי אמר לי משפט "התפקיד שלך זה לא להריח רע", אני לא מסכים איתו, בשל ניסיון חיים פשוט.

לדעת כול הדעות לבישת בושם הוא דבר מומלץ?
לא, ממש לא. מחקרים מצאו שהריח שהpheromone שלנו מפיקים הוא העיקר. כך, בדיוק מראה פטריק זיסקינג בסיפרו\סרטו "הבושם" כשנער רוצח נשים צעירות ולוקח מהן את "ריח גופו" ומפיק מהם בושם. אז ההמלצה של המאמינים בפרומונים היא לא לאונן, לעשות הרבה כושר וספורט ולא להשתמש בהרבה דיאורדורנט. אוהבי הבשמים יגידו לכם בתגובה שהבשמים מתאחדים עם הריח שהפרומונים מפיקים ובכך מפיקים ריח טוב הרבה יותר.

איך שמים בושם?
הרוב חושבים שהדבר לא חשוב בכלל, שמים אחרי גילוח את הבושם, יוצאים החוצה וחיים את הרגע. אני אומר לכם, אם יש דבר שחשוב בכול הנושא הזה, זה דווקא החלק הזה אומנם ניתן למצוא מידע על זה בחיפוש פשוט ב"גוגל".
אני אקצר ואגיד - שימו מאחורי האזניים, שימו על הצוואר, שימו בעורף, שימו על החזה, שימו על פרק היד. כשאתם שמים את הבושם, אל תשפריצו על כול חלק וחלק, אלא שימו על היד ותמרחו.
הרעיון הוא לשים את הבושם בחלקים החמים של הגוף, איפה שאפשר להרגיש את הדופק בד"כ, החום גורם לבושם להישאר לזמן ארוך יותר ולהתאחד עם הפרומונים, להפיק ריח טוב יותר.

ללכת עם אותו בושם או להחליף בשמים?
לכול אחד יש את היתרונות שלו. שימוש באותו בושם יחזיר את האישה לרגשות שהיא עברה איתך כשהיא תריח אותו שוב. לעומת זאת, החלפת בשמים מציגה שאכפת לך מהריח וגורמת לערבול רגשות.

הערה לגבי כול הכתוב לעיל:
אני פשוט אוהב לבדוק דברים ליסודים, יש לי איזשהי בעיה עם זה. כשהמורה מרצה בבית ספר על איזשהו אירוע היסטורי, אני יהיה הבחור שישב בבית ויקרא סיפורים שלמים על האירוע, זה גורם לי להרגיש בטוח בעצמי ונפלא עם בחירותיי. היות ובשמים עולים היום 200-250 ש"ח באומדן, ומחזיקים עד 3-6 חודשים (באומדן), חשוב לי גם להיות בטוח שאני אוהב את זה ובוחר את הבחירה הנכונה זה הכול. אומנם, מי שבוחר להתייחס לעיל במובן יותר רציני, זו אפשרות
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.alpha-il.com/phpBBHeb/images/smiles/icon_smile.gif]
.

טוב, חפרת. איזה בושם אתה ממליץ?
אני אמליץ לכם על כמה בשמים שאני אישית הרחתי והיה להם ריח נהדר. היו אף בשמים כאן שעליי לא כל-כך אהבתי, אבל משום מה כשעבר חבר שלי עם הבושם שאלתי אותו "איזה בושם זה" והוא אמר לי בדיוק את אותו הבושם.. אז, כנראה שיש חשיבות להתאחדות עם הפרומונים.
לפיכך, נסו כול אחד מהבשמים עליכם לפני שאתם קונים, אם יש לכם חברה\אישה, שתבוא איתכם, מי שאיתכם רוב היום צריך לאהוב את הבושם ואתם, אתם גם.
הבשמים המומלצים:
Armani Aqua Di Gio - לדעתי , זה הבושם עם הריח הכי טוב שקיים בשוק. אומנם, הוא עובר אחרי הרבה זמן והוא לא כל-כך "מיוחד". אם אתם מחפשים תאכלס, בושם שמריח טוב זה עונה על התשובה.
BVLGARI BLACK - מבקראים אומרים: "או איך שנשים אוהבות את זה", אני לא ניסיתי את זה על נשים ולמעשה הפעם הראשונה שהרחתי את הבושם הייתה היום, בושם מדהים שעד עכשיו היד שלי מריחה ממנו, מאוד מאוד מאוד מומלץ. מתוק קצת.
DREAMER For Men By VERSACE - וואו. ריח מדהים עפ"י דעתי. קצת בעייתי בקטע של להישאר הרבה זמן. שמתי לעצמי על יד אחת את הבושם הזה ועל יד שנייה את הבושם לעיל (BVLGARI) ואת הBVLGARI מריחים, את הDREAMER כבר לא (עברו כ10 שעות מאז ששמתי את הבושם, אז אל תתייחסו לזה כפרט הכי חשוב), בושם מעולה.
DOLCE & GABBANA - אני אישית אהבתי. נחמד ביותר.
BVLGARI For Men By BVLGARI - "מאוד מתוחכם", זה אשכרה מריח כמו עלה של שיח מהרחוב. לאפקט המסתורי, אני בטוח שזה יעשה את שלו.
Black XS - טוב, זה בטח הרוב מכירים. אין ספק שזה מריח טוב, מאוד מאוד מתקתק. מי שאוהב מתוק ורוצה פשוט ריח טוב - מעולה.
Joop - ממש ממש ממש ממש מתוק. השכן שלי היה שם את זה על עצמו והמעלית הריחה שעה אחרי זה. אם מישהו רוצה להתלהב מהבושם שלו, זה זה.
Jean Paul Gautlier - מה שאני אישית קניתי. מתאים מאוד לצעירים שמבינינו, ריח מצוין ורענן, מחזיק המון זמן על הגוף.
Lacoste - ובכן, בהחלט מריח טוב. רענן, מיועד יותר לצעירים אני מניח. אחלה דבר.
Issey Miyake - יש להם כמה בשמים, כול אחד מריח לטמעי מצוין. מומלץ ביותר.
Pai by Givenchy - נחמד מאוד מאוד..
Armani Code (שחור) - מאוד מומלץ באינטרנט, לדעתי מריח פצצה, לדעת אבא שלי מסריח.
Pacco Rabbane Million החדש - משום מה לא כל-כך מומלץ באינטרנט.. אולי בגלל שהוא יותר מדי חדש? יכול להיות. לדעתי מריח טוב מאוד.

תומר.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר