לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2009, 11:27
  DanDanM DanDanM אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.08

ציטוט:
במקור נכתב על ידי dorM
כדי להזיזן שמאלה, נסה פשוט להשתמש ב- position:relative ביחד עם ציון ערך מתאים לתכונת left, למרות שאני לא בטוח כיצד זה יגיב ביחד עם float:left.
אתה מוזמן להסתכל בעמוד הבא: http://www.w3schools.com/css/css_reference.asp
אם הנ"ל לא עזר ואתה רוצה למצוא פיתרון - נסה להיעזר בתכונות האלמנטים שמצוינות שם, לפי מה שנראה לך הגיוני ונכון לעשות.

ד"א שכחתי לומר לך בנוגע ל- br ששמת שם. במקום br, פשוט תשתמש בתכונת ה- margin-top עבור האלמנט התחתון (שנמצא מתחת לכל ה-br האלה), או תכונת margin-bottom עבור האלמנט העליון (שמעל לכל ה-br...).

דבר נוסף וחשוב לא פחות - חטאת!!! פיצצת את המסמך שלך בטבלאות מיותרות!!!! למה עשית דבר שכזה? אתה רוצה שמשטרת WEB תעצור אותך?
במקום בטבלאות יכלת באלגנטיות להשתמש ברשימה (תגים li ו- ul).

בקשר לקוד ה-CSS שמופיע במסמך ה-HTML - ובכן, מומלץ לשים קוד CSS סטאטי (קוד CSS שלא משתנה\מושפע בעיקבות הדינאמיות של המערכת שלך. כלומר קוד CSS שנשאר קבוע בכל הדפים.) במסמך CSS, ואת המסמך הזה לשלוף בעזרת תג ה-link (שזה תג ששולף מידע מסוים כמו מסמכי CSS חיצוניים). זה חוסך מהדפדפן ומנועי החיפוש לקרוא תוים מיותרים - הדפדפן כבר ישלוף אותו מה-cache בפעם הבאה שייכנס לאתר, ומנועי החיפוש פשוט לא מעוניינים בקובץ הזה.

אוקי אני אבדוק מה ניתן לעשות אחי , תודה.
ובקשר לטבלאות , אני אעשה את זה בעזרת DIVים.
ובקשר לCSS בכוונה עשיתי ככה , כי כל המשחק פה זה CSS ולא נוח לעבוד עם שתי קבצים אז עד שאני אגיע לתוצאה מספקת , אני משאיר את זה ככה (:

תודה דור , אוהב אותך אחי

גלישה נעימה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:59

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר