לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-02-2009, 14:32
  ספי1 ספי1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.09

ציטוט:
במקור נכתב על ידי turchoice
מוזיקה. רק מוזיקה.
מערכת קולנוע (במונחים שלי חח) זה מספר רמקולים (2.1 - 5.1/6.1) שמתחבר למסך אני מאמין (או מקרן) לכן התבלגנתי פה קצת.

בעניין HD זה כאשר יש לך מסך מחשב או TV טוב שתומך ברזולוציה גבוהה.
ואתה רוצה לראות סרט (שבא ברזולוציה גבוהה גם כן).
אך הסאונד הוא של רמקולים ב50 ש"ח משופרסל.
מה שאני מאמין יכול מאוד להשפיע על חווית הצפייה שלך ושלי.
כרטיס הקול שלי בלוח (G31PRL משהו בסיסי ביותר אני מאמין) הוא תקן HD - ואין לי מושג מה זה אומר ממש.
ההיגיון שלי הוא שגם לאיכות צליל יש פורמט מתאים לשידורי רזולוציה גבוהה. אם טעיתי תקן אותי.
ולכן ציינתי שאם צריך לדוגמא מסך: למערכת מסויימת, כדי שישלים את החוויה. אשמח לקבל הסברים בנושא.

בנוגע לתקציב, הוא לא מוגדר

אני יכול לאמר שיש לי עד 500 ש"ח לדוגמא, שתגיד לי שאני קונה צעצוע
אז אהיה פתוח גם ל- פי 2 מהמחיר ואולי גם יותר, אך ארצה לדעת למה באמת, ולא להרגיש שאולי רק בגלל שאמרו לי. (חח אל תבין לא נכון, אני סומך עליך ועל דעתך)

אמנם התקציב לא בשמיים אבל לא ארצה שתחסוך לי פרטים גם על מערכות ב10000 ש"ח בגלל שהתקציב שלי הוא עשירית מהסכום.

לכן הוא לא מוגדר. אני רוצה להוציא בסביבות כמה מאות בודדות, אך אם תאמר לי שכדאי להשקיע יותר אני חושב שאהיה מוכן להיות פתוח לעצה כזאת.

מקווה שאני יותר ברור עכשיו, המטרה שלי היא רק איכות צליל עמוקה וסאונד גבוה ככל האפשר. אך בלי פשרות של רעשים לא רצויים חח.

ותודה שוב.

אנסה לעזור לך מעט יותר.
בשביל צליל איכותי וחזק (סאונד=צליל) חזק משמעו בעל עוצמה בווליום גבוה, מספיק לך מערכת סטריאו וזוג רמקולים טובים.

מערכות למחשב לא כל כך מיועדות לכך, תוכל לקבל זאת ממערכת סטריאו מיני, או ממגבר סטריאו או רסיבר ורמקולים - למי שאין בכיסו קונה מיד שניה.

כרטיס הקול במחשב משמש רק כמקור, שמאפשר לך לנגן דיסקים על ידי כונן הדיסקים שבמחשב, או כל תוכן מוסיקלי שתוריד (באופן חוקי.....) מהאינטרנט. כמו קבצים, תחנות רדיו אינטרנטיות וכו'

רסיבר או מערכת מיני ישמיעו לך גם רדיו שנקלט ישירות, ולרסיבר או מגבר אפשר לחבר עוד מקורות - כמו CD או DVD, סטרימר ועוד.

מערכת קולנוע ביתי היא למטרת הצגת תוכן של וידאו ושמע - תמונה וצליל. ללא קשר לאיכות ולעוצמה, ההבדל לעומת מה שתיארתי קודם הוא הוספת אמצעי להצגת תמונה - כמו מסך בגודל סביר, ומערכת קול של 5 או ששה ערוצים שמכילה:

את זוג הרמקולים לסטריאו שהזכרתי קודם.
רמקול סנטר - צליל מרכזי
זוג רמקולים לצליל הקיפי - שמים אותם משני צידי המאזין ומעט מעליו או שמשתמשים ברמקולים מיוחדים.
סאב וופר לערוץ LFE בסרטים.

גם למערכת כזו מחשב יכול לשמש כאחד המקורות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר