לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-03-2009, 11:23
  ואלה ואלה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.03.09
אז ככה..

אין לי בעיה לא להתעסק עם חיזרים..אפילו שיש להם חלק בסיפור..לגבי אילומינטי וישראל..לא יודע הרבה אבל כמו שאני מבין עד כה..כמה רבנים בארצנו..כמו אחרים בעולם..נושאים ידע עתיק..ידע שהגיע מתרבויות קודמות ושממנו צמחה היהדות..השפה העברית וה דנא די מקבילים כמו שידוע..כח שמשתמשים בו לא מעט..יש מצב שהיהודים הנוגעים לדבר עסקו ועוסקים בעבודה זרה..אפשר גם לציין את עלילות הדם בהיסטוריה כנגד היהודים..אולי יש בהן מן האמת בהתחשב בכך שיש סיפורים על פדופיליה והקרבת קורבנות אפילו במדינות "מתוקנות" מערביות בקרב אנשי ממשל..
אברהם בא מנור..עיר בשומר..הןא חי שם אלף שנים(הוא צאצא של השבט שלו שחי אלף שנים בשומר)..מן הסתם הוא הושפע מהתרבות והידע הקדומים..בכריתת הברית עם אלוהים אולי היה עוד גורם והוא ידע לאברהם וצאצאיו תמורת שליטה..במשך הרבה שנות הסטוריה רבים ניסו להתערבב עם השושלת היהודית..אולי על מנת לקבל נגישות לידע+ערבוב גנטי..אולי פעם נדע את האמת..על כל פנים..אני בטח לא יודע מספיק אך ליהודים יש נראה לי עבודה מיוחדת לעשות..לכל העמים ואנשים יש אך הרבה צרות התחילו מהיהודים..האילומינטי הם שדרוג מודרני למשהו קדום יותר..ונראה לי שיש קשר הדוק בינם ליהודים..אך בכל בסרטים,ספרים,ודוקו שעברתי נראה שיש חלק חשוב שהושמט או נעלם..מן הסתם במתכוון..ראה טמפלרים וכוחם שנשאב ישירות מישראל..תוכנית עבודה ארוכה מאד עם מכשולם אך את תוצאותיה אפשר לראות כבר..זהו לבינתיים..ואלה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:33

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר