לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2009, 11:31
  REB REB אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.07

שירתתי ביחידה מסוימת בחיל האויר שלא אעלה את מספרה. כיוון שהשתייכתי לפלוגה שנמצאת רחוק מבסיס האם, לא הייתה לנו קירבה לשירותי הבסיס המקובלים . לשם כך לכל חייל היה תפקיד נוסף בסבבים - מישהו התעסק בחינוך, במישהו בתיאום חוליות בינוי, מישהו בציודים, אמל"ח, מחשבים וכן הלאה...
מש"קיות ת"ש הגיעו לעיתים רחוקות גם בגלל תנאי מזג האויר, והקושי הלוגיסטי בלהעביר אותן לנק' בשטח ולמוצבים מרוחקים, וגם בגלל שזו טירחה. פקסים, מיילים, וביקורים במשרד שלהם התאפשו, אבל אף פעם לא טופלו כראוי.
בכל העניין הזה היה יתרונות (בסגנון אין רס"ר, ואין ISO וכל השירות שלנו נראה כמו 30 שנה אחורה, הכל סחבק...),
אבל היו בעיות כוח אדם, חוסר מוטיבציה, ותנאים שמעטים נהנו מהם (בניגוד אליי אגב, אהבתי את זה) - ורבים נשברו ועזבו.
נכון שזו לא דוגמה טובה מהבחינה שהיינו יחידה לא מוכרת ולא מטופלת כראוי על ידי אף גורם בשום צורה (למרות התפקיד החשוב, כי בסופו של דבר, בפעילות המבצעית איכשהו נתנו עבודה, ולא נמצא הצורך להשקיע הרבה בכוח).
אבל הספקתי לעבור אצל מש"קיות ת"ש בשתי בסיסי חיל אויר גדולים, וראיתי כיצד מטופלים אנשים אחרים במקביל אצל אותם המשרדים, והיחס היה מזעזע.
אני בשום אופן לא מכליל, ולא כועס, בעזרת עבודה קשה אני אצא מהבעיות שלי והכל עשר... נהנתי מהשירות למרות הקשיים, אבל לדעתי יש מקום לשיפור בכל הנוגע לת"ש ולקליטת חיילים בצורה מתאימה איניבידואלית דווקא בגלל שהם באים מרקע שונה ונשלפים אחד אחד.
נהלים טובים לפעילות מבצעית ולמשמעת, אבל אסור להיות מקובעים בכל הנוגע לחיים של אנשים אותם אתה שולף מהחיים שלהם לתקופה של 3 שנים לפחות.
זה לא שאין פה צדק - אין צדק בעולם בכלל. אני לא חושב שיולים לחקור ברמה כזאת שיגלו שאני באמת מזיע כי אני רעב, ולא בשיל ג'ינסים ודיסקוטקים - לא ניתן לצפות לשלמות ממערכת כל כך מורכבת.
אבל להשתפר ולהיות הגיוניים - בהחלט!
תסכימו איתי שלמרות שלא הכל ברור בכתבה, אבל זה נשמע אבסורד!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר