לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-05-2009, 23:45
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04

תראה, מצפון...
אני מסכים איתך שהנושא שהעלית מעניין ויהיה טוב אם ייושם.
בפורומים מקצועיים, כדאי לתת דרגות מומחים לאנשים שמבינים בנושאים שהם מדברים עליהם כדי לא ליצור בילבול והטעית גולשים תמימים.

אולי באמת דרגת מומחה צריכה להיות מוענקת לאנשים אשר מבינים במה שהם מדברים עליהם.
אני יודע שעשיתי עם שאר המנהלים בפורום צילום בדק בית, ובחנו שוב ושוב את רשימת המומחים בפורום, ושינינו אותה מספר פעמים בהתאם לאנשים המגיבים שם.

אממה, היה לי מבאס לשמוע ממנהלי האתר (נגיד רומק או האדמינים) שאיזה גולש התלונן על דרך מינוי המומחים בפורום אותו אני מנהל (למעשה, ניהלתי, עד לפני יום ).
אם לגולש יש טענה בנוגע לדרך הניהול שלי, הייתי תמיד שמח להיות זה ששומע על זה ראשון כדי שתהיה לי את האפשרות להגיב בהתאם, ובמידה וצריך לתקן משהו, אז לתקן את זה בעצמי מבלי שעוד אנשים יהיו מעורבים בנושא.

אתה, בחרת לכתוב בפורום ציבורי ועכשיו יש לפחות 10 אנשים שצפו באשכול וגיבשו דיעה כלשהי בנוגע לסוגיה שהעלית.
אולי חשבת שלכתוב בפורום ציבורי יתן לך יותר כוח מאשר לכתוב למנהלי הפורום בפרטי, אבל זו לא הדרך.
זה לא מכובד וזה לא רציני וככה לא מתנהגים בפורומים רציניים.
ממה שיצא לי להתרשם, מנהלי פורום חומרה הם אנשים רציניים וזמינים ואפשר לשלוח להם הודעות בנוגע לפורומים שלהם, ולקבל תשובות רציניות בהתאם.

אפילו שאני מסכים עם הטענה שלך, שיהיה נחמד אם היה אפשר לכתוב "מומחה בנושא.." (אפילו שכרגע האפשרות לא פעילה, וככל הנראה גם לא תהיה פעילה), היה עדיף לו כתבת להם בפרטי, רק כדי שיוכלו להגיב לך על זה לעניין בארבע עיניים מבלי לערב את כל הפורום, ורק אם אחרי זה לא ענו לך, או שקיבלת תשובות לא מספקות, להעביר את זה הלאה...

מתן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:44

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר