לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-05-2009, 14:56
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03

טוב, אני כנראה תמונת המראה שלך, כנראה.

קודם כל, אני בהחלט מאמין במוסד הנישואין. אני לא רואה שום הבדל בין לגור עם מישהי ושיהיה חשבון בנק משותף וכלב וכו'... לבין להתמסד. הרי המצב שתיארתי הוא כבר ממוסד! אפילו בחוק הוא מעוגן. כ"ידועים בציבור". אז מה ההבדל? אין. ואם אין הבדל אז למה להיות נגד?

שנית, אני מאמין שדבר שנקרא חברים. חלק מהאנשים הכי יקרים לליבי הכרתי ממש כאן, בפורום, אגב. ואני מדבר על קשרים שכבר נמשכים שנים, כן?

שלישית, אנשים/בחורים נמצאים בכל מקום. חברה אחת שלי הייתה חברה טובה שלי לפני כן בתיכון. החברה הנוכחית שלי - מצאנו אחד את השני בקופידון (יש ויכוח הסטורי מי התחיל עם מי... כאילו שזה משנה... היא התחילה איתי, כן? ). הכוונה שלי שאין מקום ספציפי.

ודבר אחרון, אני גם לא מאמין למשפט "כשלא מחפשים - מוצאים". אני, למשל מצאתי כשחיפשתי. לפני יפעת (החברה שלי) יצאתי למספר דייטים שלא הצליחו (חלקם יותר חלקם פחות) ואחרי זמן ומאמץ מצאתי אותה.

אהבה, כמו אנשים טובים, לא נמצאת במקום ספציפי. היא לא באה כתוצאה ממעשה ספציפי שתעשה בהכרח. את יכולה לפגוש את אהבת חייך באוטובוס הבא או... לא לפגוש בכל בשנים הקרובות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר