לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-06-2009, 16:33
צלמית המשתמש של idohu
  משתמש זכר idohu idohu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06

אני חייב להגיב לכמה דברים...
בתור מ"מ בגדוד אני יכול להבטיח לכם שהמבנים החדשים הם מצויינים. אמנם 6 מקלחות ו6 תאי שירותים זה אולי לא אידיאלי אבל זה מה שיש...
ואם לא מתקנים לכם אותם יותר מחודשיים אז הבעיה אצל הרס"פ/סמ"פ שלכם!!! (זה לא שאני מצדיק אותם אבל אל תשכחו שלבינוי יש חטיבה שלמה על הראש עכשיו הוסיפו להם עוד בערך 10 מבנים חדשים לטפל בהם ולא הוסיפו להם יותר מדי אנשים אם בכלל.)
שיגלה לא הייתה! היתה איזה מכת שלשולים קלה אבל לא יותר מזה. ונכון שהיו הרבה שתפסו על זה טרמפ ואחרי היומיים מנ"קים (והבדיקה הלא נעימה של הרופאה) הם ירדו מזה.
והיחס למכה היה כאל שיגלה כמשנה זהירות. בכל יום מבוצעות בגדוד ביקורות על המבנים ועל ההיגיינה בהם.
וכמו שגל הסמג"ד אמר הטירונות היא 03. אבל מוסיפים תכנים שנראים לנו חשובים.
אסף, לגבי ה100 מ' - אז שינו את התוכנית קליעה והיום כולם יורים ל100 מ' (כן, דם עם מקוצרר והפגיעות לא רעות בכלל!).
לגבי איך מחליטים מי יהיה באיזה מקצוע:
הסגל שלכם שולח רשימה עם חלוקה של כל החיילים בפלוגה למקצועות. במז"י לוקחים את הרשימה ומשנים אותה טיפה כדי להתאים את האיכויות האנושיות והכמות של כל קבוצת מקצוע למה שדרוש לחיל.
לאחר מכן הסגל מקבל חזרה את הרשימה עובר עליה משנה מה שהוא חושב שזקוק לשינוי וככה מחלקים אותכם למקצועות.
אם יש עוד שאלות אני פה עד כמעט סופ"ש.
עידו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:20

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר