לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-05-2009, 23:23
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06

נכון, זה לא מתאים למי שמחליף בולים, אבל לאנשים כמוני שאוספים בולים רק כדי לראותם בלבד זה בהחלט מתאים. זה גם מתאים לי כי אני יכולה לרשום לצד בולים מסויימים את הסיפורים האישיים מאחוריהם.
לגבי מי שרוצה להחליף בולים - גם לזה יש פתרון: ליצור כיס ניילון שקוף/צלופן/עטיפות שקופות לכל בול ובול, להכניס לכיס, ולהדביק בעזרת נייר דבק שניתן להסירו (חברת M3 מייצרת כאלה). כשהתחלתי עם האלבום השונה הזה התחלתי לכסות את הפתרון הזה ובאמת עשיתי, אבל אז ראיתי שזה יותר מידי עבודה, ואני לא צריכה את זה. אני לא מחליפה בולים.
לגבי זה שצריך לאסוף מספר מסויים של בולים עד שמגיעים לדף שלם - זה לא נכון. אפשר הרי לגזור מלבן/ריבוע בגודל מתאים לבול+דבק דו-צדדי שמסביבו ולהדביק. חיתוך מדוייק וגם עיטורים/קווים מעטרים מסביב בהחלט לא יורידו את הרמה ואת היופי. תלוי פשוט איך עושים את זה.
ומצד שני לי אישית זה לא מפריע שהבולים יהיו במשכן זמני. זה מה שאני תמיד עושה, עד שאני מוצאת זמן וחשק להתעסק איתם. כבר אמרתי שאני לא אספנית, והפתרון שלי מתאים לחובבנים כמוני שאותה בעייה בדיוק מטרידה אותם. מקצוענים יכולים לשפר את הרעיון.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:57

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר