לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2009, 15:12
  msvnk msvnk אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.09
מכשיר נוקיה עם רשמקול

שלום,

אני מחליף מכשיר וצריך את העזרה שלכם בהמלצות.

בגלל שבאורנג' אין למעשה בכלל מכשירים שהם לא דור 3 ומעלה החלטתי לקנות באופן פרטי עם עדיפות למכשיר שאורנג' יסכימו לבטח. כאמור אני מחפש מכשיר נוקיה שאינו דור 3, סולידי, אין לי צורך במכשיר עם פיצ'רים מיותרים אבל אני מחפש מכשיר איכותי יותר בכיוון ה"עסקי" (ברור לי אבל שיהיו פיצ'רים מיותרים בכל מכשיר איכותי), לא מיועד לגלישה וכיו"ב כך שאין צורך במכשירים עם מסכים גדולים. אני רוצה מכשיר רגיל ולא מתקפל או עם סליידר. הנוכחי שלי הוא 6230i ומבחינתי הייתי ממשיך איתו עד המוות אבל הוא כבר שובק חיים. זה בדיוק הסגנון של המכשיר שאני מחפש, רק שבשוק יש מעטי םמאוד ואורנג' כבר לא מסכימים להכניס אותו לאחריות.

התכונות שחשובות לי שיהיו בו הן בראש ובראשונה רשמקול שמאפשר להקליט שיחות וסתם הקלטות רגילות, זה ייהרג ובל יעבור. חשוב גם כן שיהיה בלוטות' כדי להעביר למחשב ושיהיה קל ועם בטרייה חזקה ככל האפשר. אם קיימים עדיין מכשירים שיש להן דיבוריות תואמות לרכב (לא בלוטות') אז עדיף, אבל נדמה לי שכבר כמעט לא משווקים דברים כאלה אז זה לא חשוב במיוחד. התקציב גמיש, אבל אין לי שום רצון לשפוך הרבה כסף על המכשיר, במיוחד שאני מתכוון לקנות שניים.

אודה מאוד למי שיוכל להמליץ.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר