לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-06-2009, 16:21
  zigistar zigistar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.09.08
קביעות בעבודתי

שלום, שאלה המטרידה!! אותי מאוד בנושא הקביעות בעבודתי.
אני בן 28 נשוי טרי, עובד שעות הממלא כ 100 אחוז משרה קבועה. זמן עבודתי יהיה 7 שנים בפברואר הקרוב. כבר זמן רב שמדברים על חלוקת קביעות ל 2-3 עובדים האמורים לקבל קביעות. אני אדם העובד בחריצות, לא מחסיר יום בעבודה, עד היום לא הייתי חולה פעם אחת, תיק עובד שלי נקי! ללא בעיות משמעת, מגיע מסודר ותמיד בזמן, תמיד נשאר לגבות כשצריך ואפילו מגיע לזמן מסוים כאשר מבקשים החלפה או כל דבר אחר.(לפעמים אפילו ללא תמורה כספית).
ידוע לי כי מנהל המרחב אינו מחבב אותי (כלל), חשוב לציין שהמנהלת הישירה שלי כן וכמו כן העובדים סביבי. כפי שציינתי - המנהל הראשי אינו מחבב אותי אפשר אפילו לומר את המילה שונא ! תמיד מנסה להתנכל לי, לגרום לי לצער, לעול ואפילו לא פעם ניסה לפטר אותי "מאחורי הקלעים" כמוכן חשוב לציין שמנהל זה מסית את סגנו כלפיי ויחד הם פועלים! כמובן, שהכל "מאחורי הקלעים". בשבוע שעבר נודע לי כי סוף סוף יחולק הקביעות ל 3 עובדים, כאשר המנהל הראשי מנסה לעשות את כל שביכולתו לעקוף אותי ולהוציא אותי מהרשימה. יום חמישי האחרון קיבלו את הקביעות.
2 מהעובדים הינם תחתיי בותק כלומר 2 עובדים כ 4 שנים, אחוז משרתם נמוך משלי ושניהם מחוברים ו"אהודים" ע"י מנהל המרחב!!
שאלתי העקרית היא האם זה חוקי/ניתן לעקוף עובד בנתינת קביעות כיום! (הבנתי שיצא חוק לגביי קביעות לעובד עד 4 שנים) האם ניתן לשנות את ההחלטה ? אם כן איך ובאילו תנאים.
עוד ניתן לציין שיושב ראש הועד של העבודה עומד לצידי.

אשמח מאוד לתשובה מהירה.

בברכה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:16

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר