לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-09-2009, 01:00
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
מועדון לילה 23.9, שוב סיכום של כמה פרקים.

אורנה בנאי על תקן הבחורה שאמורה להיות יפה ולא יותר מזה. יפה היא לא וגם לא מצחיקה.
עידו לא ממש עוזר לתוכנית, אם היו יורדים עליו ויונית... לפחות היה קצת יותר מצחיק, אבל לקחו לנו גם את זה.
קטורזה בסדר יחסית לעידו ואורנה.
אטינגר לא הבנתי למה הוא שקט מדי תמיד. כאשר הוא כבר מדבר, כמו עם שי והחצקונים, הוא מצחיק מאוד.
למזלינו יש את שי ונוסבאום.
תחילת העונה היה את הגלגל, קצת הומור אישי אחד על השני. הורידו את כל אלה מסיבה כל שהיא. כאשר אורנה בנאי "נעדרה" מהתוכנית, התוכנית הייתה יותר מצחיקה. נשאר רק לבקש שיגמרו את העונה הזאת באופן מכובד וכמה שיותר מהר.
אני לא הולך לצפות בתוכנית יותר העונה נשבר לי. הרסו את התוכנית פשוט. נצפה ברמזור וזהו.

טיפים לעונה הבאה של מועדון לילה (אם תהיה בכלל.) לארז טז וערוץ 2.
א, תפסיקו לסרס את התוכנית ולצנזר את רוב הקטעים המצחיקים.
ב, תחליפו את אורנה, עידו וגם קטורזה. תחזירו אנשים מעונות קודמות או תביאו אחרים. אני לא מדבר קומקאים מצפון תל אביב ככגון עדי אשכנזי. אני מדבר על מאיה דגן, אורי גוטליב, שלום אסייג, אורי חזקיה, ליטל שוורץ, קובי מימון, ארז שלם, עפר שכטר, נדב אבוקסיס, מיכאל הנגבי, אדיר מילר (למי שלא יודע הוא מאלתר מעולה ויורד חופשי חופשי בהופעות שלו על הקהל שלו.).
אני בטוח שניתן לצרף כמה אנשים מהרשימה הזאת לעונה הבאה.
ג, תפסיקו לתת לתוכנית פאן שמאלני ותשחררו את הרסן כבר. תנו להם לאלתר חופשי באמת, זה היה כל הקסם של התוכנית בעונות הקודמות. אם זה אומר שהם יספרו כמה בדיחות על השמאל חוץ מהצד הימני בפוליטיקה או ירדו אחד השני תנו להם חופשי. את הסירוס תשמרו ל"ארץ נהדרת" ו"שבוע סוף", מועדון לילה זה לא "שבוע סוף" או "ארץ נהדרת". יש יותר ירידות אחד על השני ב"צחוק מהעבודה" מאשר במועדון לילה. אני לא רואה בצחוק מהעבודה סירוס מצד ההפקה וערוץ 2, כמו שהם עשו למועדון לילה משום מה.
ד, למי שזוכר, אם הראו בסופו של דבר מה אורי גוטליב עשה עם בר רפאלי בעונות קודמות, יותר אוויליות ואינפנטילי מזה אין ועדיין זה היה מצחיק. זה בהחלט היה מאולתר במקום ואותו רגע.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר