לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2009, 14:35
  SHAYLAN SHAYLAN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.09
כתבה למה לא לקנות יוסאנג...........

[font='Arial','sans-serif']למה לא לקנות יוסאנג[/font]

[font='Arial','sans-serif']ראשית אני רוצה להגיד שאני רושם רק מה שעבר עליי ומה שנכון לא שמועות ולא אמרו לי ושמעתי וכו... הכול עבר עליי אישי. [/font]

[font='Arial','sans-serif']לפני שנה וחצי לערך השתחררתי מהצבא שירות קשה וטוב...ישר הלכתי לאהבת חיי אופנועים ,לא טיול ולא כלום כול הכסף והחסכונות לאופנוע ,אחרי שביררתי וראיתי החלטתי ללכת על יוסאנג 250 [/font]GTR [font='Arial','sans-serif'] חדש מהחברה כמובן ושילמתי 40000 שקל חדשים במזומן היה יחס מעולה והכול הרגיש כמו משפחה ביחס ובטלפונים, הלכתי הביתה היה לקראת סוף שבוע רביעי חמישי משהו כזה אמרו לי יום שני יהיה מוכן ומפה מתחילות הבעיות.... אני מתקשר לאיש המכירות בזמנו בשם "אסיף", והוא לא עונה יום שלם משאיר הודעות כלום....יום למחרת מתקשר שוב לא עונה כלום השארתי הודעות גם אצל המזכירה של יוסאנג כלום לא חוזרים אמרתי נעשה משהו אחר היה אצלי חבר אמרתי לו תתקשר ליוסאנג תגיד שאתה מעוניין לקנות אופנוע חדש ואמרו לי לדבר עם אסיף לגביי מתנה... תקשיבו טוב אחרי חצי שעה אסיף מתקשר אליו חזרה כמובן שלקחתי את הטלפון והוא אמר לי שלא ראה הודעות ובלהב להבלה בקיצור אתם יודעים את ההמשך ....בריחה מאחריות, טוב קיבלתי את האופנוע אחרי יומיים עכשיו אני לא כועס שאיחרו במועד אספקה אלה בזה שלא מתייחסים הרגשתי כאילו זהו שילמתי עכשיו אני מחפש אותם...גם "לא" זאת תשובה .[/font]

[font='Arial','sans-serif']נסעתי לקחת את האופנוע קיבלתי הסבר קצר על ההרצה וכמובן שזה אופנוע ראשון שלי בסכום כזה ושאני משלם הכול מהכיס שלי אין ספק שאני ישמור עליו ...[/font]

[font='Arial','sans-serif']בערך ב800 ק"מ אני רואה מראה מוזר נזילת שמן אחרי נסיעה אמרתי הופה מה זה? הסתכלתי מאיפה זה בא הגיעה מראש מנוע ישר הרמתי טלפון אמרו לי שאתה בא לטיפול 1000 נסדר לך את זה אין בעיה זה "בקטנה" הגעתי למוסך טיפול 1000 מסדרים לי את זה אומרים לי זהו חביבי הכול בסדר סע! אני נוסע מתל אביב לבית [אשדוד]מגיע הביתה ונחשו מה הפתעה שוב נזילה הייתי עצבני חזרתי למוסך אמרתי לו תראה אמרת זה בקטנה בורג שמורג... טוב שוב סידרו לי הפעם זה שיבת נחושת לא תקינה טוב שיהיה.... אני נוסע ובאמת הכול תקין עד!! שאני מגיע בערך ל4000 ואז שוב...נזילה מראש מנוע אמרתי כוס אמק..ופה כבר התחלתי להבין שנפלתי עם הבחירה באופנוע וזה סרט שקשה לצאת ממנו אבל מה שניחם אותי זה האחריות לשנה אז אמרתי לא אכפת לי יתקנו כול מה שיהיה בדרך.[/font]

[font='Arial','sans-serif']בקיצור אני מגיע למוסך אומרים לי הנזילה לא קריטית בטיפול 5000 הגדול יסדרו לך את זה אחת ולתמיד יחליפו את הכול אמרתי וואלה סבבה טיפול 5000 מגיע שבאתי לקחת את האופנוע ממש הראו לי את כול הגומייה של הראש מנוע שהחליפו ואפילו את הנקודה שהייתה עושה בעיות ואת הנזילות אמרתי איזה יופי הפעם זה יסתדר..מקווה..נוסע ומאושר ונחשו...? נכון.... שוב נזילה בערך 7-8 אלף פה כבר זהו נשבר לי התקשרתי "למנהל השירות" אלעד אמרתי לו תשמע ותראה ... אני מוכן לתת צאנס אחרון הוא אמר לי אל תדאג עליי הכנסתי את האופנוע למוסך יומיים עבדו עליו שלא יחזר יותר מנהל המוסך בעצמו טיפל בו באתיי לקחת את האופנוע אמרו לי שבאמת אין מצב זה חוזר עבדו עליו כול כך טוב שזהו נגמר אמרתי אני מקווה... ועכשיו חידון עם פרסים נחשו מה קרה?? נכון זכיתם ואלק אתם טובים...שוב נזילה..ב10000 זהו הלכנו אני ואבי למנהל יוסאנג לישיבה לראות מה עושים לא יכול להיות יותר 5-6 פעמיים אותה נזילה...בקיצור טוב לא יצא מהשיחה למה תמיד הם מורחים ומסבנים ועוד ועוד מה שנסגר שהמנהל רצה צאנס אחרון והוא ידאג לזה אישית לקחו את האופנוע לאיזה שבוע.. חזרתי אמרו לי שאין יותר נזילה אני כבר "מאמין גדול שלהם" טוב עברו עוד 1500 ק"מ ונחשו מה?לא הפעם לא נזילה הפעם זה כבר קצפת הלך המנוע..כן כן אתם קוראים טוב הלך לי המנוע באמצע נסיעה פשוט הזוי...[/font]

[font='Arial','sans-serif']הסיפור בקצרה כי אני לא ירשום פה 15 עמודים מי שרוצה לדבר איתי בכיף אני יספר לו הכולל רק שיפנה אליי[/font]

[font='Arial','sans-serif']ישנם הרבה דברים שצריך לציין שמשך השנה וחצי האחרונות ביליתי הרבה במוסך וסוכנות של יוסאנג ויש כמה דברים שאני ראיתי וזה בשבילי אומר הרבה קודם כול העובדים מתחלפים שם כמו מים כול פעם שאני בא אני רואה חדשים ואיפה הישנים לא עובדים פה כבר ממש מי הפקידה ועד למנהל מוסך ואפילו יותר גבוהה דבר שני הם לא מחזירים טלפונים לוקח כמה ימים טובים בשביל להשיג שם מישהו פשוט מגעיל דבר השלישי השירות שם על הפנים יחס מזלזל וגורמים לך להרגיש לא נעים במקום שזה יהיה הפוך דבר רביעי אמרתי שאני מדבר הוכחות אז חבר מאוד טוב שלי קנה אופנוע בדיוק כזה רק צבע כתום והיה לו גם המון בעיות אבל לא המנוע אלה בחשמל של האופנוע [היה לו רק 3000]ובטורים וכאלה ודברתי אם משהו שהיה לו כזה והיה מבסוט אבל הוא מכר אותו אז...תשפטו אתם נראה לי קצת...מוזר[/font]

[font='Arial','sans-serif']סוף הסיפור הוא שהפסדתי המון כסף ואני אשם כי לא לקחתי מהמוסך על הטיפולים שנעשו לי הוכחות ולא רשום להם במחשב כי תמיד הם סידרו לי את זה מה שנקרא "על הדרך" ופה הטעות שלי כי התייעצתי עם עורך דיין והוא אמר לי שלא שווה לי אין הוכחות ועכשיו זה יכול לקחת המון זמן אפילו 2-3 שנים והוכחות וכסף וכו...אמרתי אני מעדיף להפסיד עוד כמה אלפיים ובכך שאני יספר את הסיפור האמיתי שלי ומה שעברתי וככה אנשים שחשבו לקנות יראו את זה ויחשבו פעמיים ואולי גם לא יקנו ופה הניצחון שלי מי שרוצה לשאול שאלות אוו לדבר איתי בכיף ואני ממליץ אם יש לכם חבר אוו כול אחד שרוצה לקנות מיוסאנג אופנוע כדאי לו לדבר איתי לפני זה אני בטוח שזה יעזור המון...[/font]

[font='Arial','sans-serif']אף אחד לא ישלם לי על הזמן וימי העבודה שביזבזתי שהייתי במוסך וששילמתי גרר וכו...[/font]

[font='Arial','sans-serif']אני לא מוסכניק אבל לא נראה לי הגיוני שילך לי מנוע אחרי שנה וחודש ויש הכול טיפולים שמן הכול האופנוע היה מלוקק וגם נגיד שהייתי נוסע מהר אוו נהיגה "רשלנית" כמו שהם אומרים עדין אופנוע חדש 11000אלף...משהו חשוד לפי דעתי שוב דעתי מרוב כול הפעם שפתחו חיזקו הבריגו וכו... על הנזילה בראש מנוע אני חושב שזה נגרם מזה סתם פשוט זאת דעתי.[/font]

[font='Arial','sans-serif']בסיכומו של עניין לא הייתה לי ברירה ורציתי לסיים את הסיפור כמה שיותר מהר ומה שנתנו לי זה מחירון על האופנוע איך שהוא ככה עם המנוע אבל!!!בתנאי שאני יקח חדש 2009 בתוספת של 15 אלף וזה מה שעשיתי[אחרי הרבה שיקולים זה היה הכי כדאי ומכרתי אותו חדש חדש 0 ק"מ][/font]

[font='Arial','sans-serif']כמה דברים טובים על האופנוע זה שהוא מהיר נותן תחושת נהיגה של ספורט התנהגות טובה בכביש טיפולים זולים ביחס למתחרים אבל כול זה מתגמד לעומת מה שעברתי אז תחליטו לבד...[/font]

[font='Arial','sans-serif']נ.ב[/font]

[font='Arial','sans-serif']אם גם אתה עברת אותו הדבר בערך ורוצה להצטרף אני מחפש אנשים אם סיפורים דומים ולעשות משהו בנידון כמו פירסום וכאלה...[/font]

[font='Arial','sans-serif']המייל שלי [/font]shailandau@walla.co.il [font='Arial','sans-serif'][/font]

[font='Arial','sans-serif'][/font]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר