לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2009, 02:10
  hack2003 hack2003 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.06.06

במקרה של נתב של חברת אדימקס בכללל נתב שלה (למיטב ידיעתי לכולם יש בערך את אותה מערכת הפעלה) יש את האפשרות להקצאת כתובת IP סטטית פר כתובת MAC. (אם יש נתב שלהם שאין בו את זה אשמח לשמוע עליו)
בכללי אני נגד הקצאת כתובת IP סטטית ידנית במחשבים ביתיים מכיוון שהרבה יותר קל להגדיר בנתב שיקצה את הכתובת ידנית וגם ככה הסיכוי שיהיה מקרה של התנגשות בין הקצאת כתובת על ידי הנתב והגדרת כתובת ידנית הוא נמוך יותר.
האפשרות השניה היא להגדיר ידנית את כתובת ה IP במחשב בספרור גבוהה מעל המצופה לרשת הביתית.
יענו נניח 192.168.1.0 זה סדרת הכתובת של הרשת שהנתב מקצה ובמקרה של אדימקס כל הנתבים שלהם עובדים על סדרת 192.168.2.0... אז אם נניח יש לך 3 או 4 מחשבים בבית מקסימום כתובת IP שמחשב יקבל היא תיהיה נניח עם סיומת 5 וזה גם בהפרזה של חוסר הבנה ב DHCP ורשתות.. אז הייתי מקצה כתובת IP ידנית למחשב במשהו כמו עם הסיומת 25 ואז אין מצב שתיווצר התנגשות בכתובת ה IP.

אבל שוב במידה ומגדירים כתובת סטטית בנתב אין סיכוי של התנגשויות בכלל על ידי הנתב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:13

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר