לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-08-2009, 08:52
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
טיפים לגבי חימר מוקצף (iFOAM של חברת AMOS)

תחילה: איך זה ניראה: זה מגיע בחבילה של 6 צבעים זוהרים (45 ש"ח; ניתן להשיג באופיס דיפו ואקדמון.)
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
החומר עצמו מורכב מחומר מאוד מאוד דביק שנדבק לכל דבר בחוזקה, וזה מעורבב יחד עם כדורונים קטנטנים של קלקר.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
החימר הזה עקרונית לא מיועד לפיסול במובן הרגיל שאנו מכירים (זה מאוד קשה לפסל איתו בגלל אופיו). הוא מיועד לציפוי משטחים דו/תלת מימדיים. אפשר לצייר את הציור על נייר או קרטון ואז למלא את המשטח בחימר המוקצף הזה.

אז קודם כל הטיפים:
1. קשה מאוד בעזרת האצבעות לקחת חומר מתוך הקופסה החוצה. זה אופי החומר, מה לעשות. אז כדי להתגבר על זה אני משתמשת במקלון (של ארטיק או של רופא ילדים) כדי להוציא מעט מהחומר בכוח.
הסיבה השנייה שאני משתמשת במקלון היא שאם כבר הצלחתי בעזרת האצבעות להוציא חומר, אז הוא ממש מסרב להפרד מהאצבעות.

2. כפי שאמרתי בפעם המיליון החומר מאוד מאוד דביק. אז בשביל שהכל יעבור בשלום אני מורחת על המקלון קצת ווזלין. כי החומר נדבק גם למקלון.

3. אם רוצים לעצב או להחליק קצת את החומר הזה, או בכלל להחזיק את המוצר שעושים ביד השנייה, כדי שזה לא יזוז, בעוד היד הראשונה עובדת וטורחת להדביק עוד משטחון עם החימר הזה, הכי טוב זה למרוח על האצבעות של היד השנייה ווזלין. זה מונע הידבקות לאצבעות ומונע קלקול של מה שכבר עשינו (בעקבות נגיעות אקראיות ביצירה שאנו עושים). יש לציין שיכול לקרות שצריך לחדש כמה פעמים את הווזלין על האצבעות.

4. אחרי שהוצאתי את החומר בעזרת מקל מקופסת הפלסטיק שלו והצמדתי למשטח, אני עובדת עם המקל להמשך עיצוב. נוגעת כמה שפחות עם האצבעות (ואם חייב אצבעות, אז רק עם ווזלין) ומעצבת כמה שאפשר בעזרת המקל.

5. אם הצבע של החימר לא מוצא חן בעיניכם, ניתן לצבוע אותו בכל צבע נוזלי. אם עושים זאת בעזרת מכחול, לא מספיקה מריחה, ולא כמה מריחות, כי נשארים חללים ריקים, כי החומר אינו משטח חלק. מה שצריך לעשות זה לטבול את המכחול בצבע מאוד מאוד בנדיבות, לא להוציא שאריות צבע, אלא לצבוע עם כל השכבה העבה הזאת של הצבע. כך יהיה מספיק נוזל שיחדור לחורים שמכחול לא יכול להגיע אליהם. אני בנוסף עושה עם המכחול תנועות כאילו אני מנקדת, כדי לשכנע את הצבע להכנס לחורים. אחרי שעושים את זה, מספיגים את היצירה שלנו עם ספוגית מייק אפ (שזה ספוג מאוד מאוד צפוף, לא ספוג רגיל. לא יודעת אם זה יעבוד באותה מידה עם ספוג רגיל). זה סופג א6ת שאריות הצבע הלא רצויות ומשאיר את אפקט הכדורונים

כאן ציפיתי תחתית של קופסת שימורים עם חימר מוקצף בצבע וורוד. כדי להבהיר צבעתי עם לבן מאוד נוזלי, ואחרי שהתייבש הדבקתי מדבקות.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

כאן עשיתי לאמא שלי קופסה כדי לשים את העטים שלה, ואת העלים עשיתי כך: ציירתי, ציפיתי בחימר מוקצף בצבע ירוק. כשהתייבש צבעתי בירוק כהה. גזרתי והדבקתי על קופסת השימורים.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:34

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר