לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-08-2009, 15:35
  MishuLi7 MishuLi7 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.09
אני פשוט לא מאמינה .. 0-0

משלשום דודה שלי אמרה לי שהיא צריכה להגיד לי משהו מאוד חשוב וזה מאוד דחווף .. אז דיברתי איתה אתמול באייסיקיו והיא אמרה לי שהיא לא יכולה להגיד לי את זה ככה היא צריכה להגיד לי את זה פנים מול פנים ..
אז קבעתי איתה פגישה להיום בבוקר .. וניפגשנו ..
היא אמרה לי באייסי שזה קשור אליו ..
כבר ניחשתי במוחי שאולי הוא הציע לה חברות או משהו כזה ..
בדרך לבית שלה אחרי שניפגשנו ניסיתי להוציא את זה ממנה אבל היא אמרה לי שהיא תגיד לי רק כשנגיע לחדר שלה ..
לפני שהיא אמרה לי את זה התיישבתי על המיטה שלה והיא אמרה שזה קשה להגיד לי את זה ..
אח"כ היא אמרה לי "סתם דוגמא" אם הייתי מתנשקת עם איזה ילד שהיא אוהבת והוא היה מציע לי לצאת איתו ואז מה הייתי אומרת ... ?!!
הבנתי שזה הרמז ושאלתי אותה "התשקתם?" היא ניסתה שוב לחזור ל"דוגמא" הזאת ושאלה אותי מה הייתי עונה ..
שאלתי אותה שוב .. בסוף היא אמרה לי שערב אחד שיצאנו אני, היא , הוא ועוד חבר שלו .. הם ליוו אותי ואז הם המשיכו ללוות אותה כי הם גרים באותה השכונה אז היא אמרה לי שבאותו הערב הם התנשקו, שהוא נישק אותה ואמר לה שאחרי כל נשיקה ניהים חברים ושאל אותה אם היא רוצה לצאת איתו ..
כמובן הרגשתי כאילו תוקעים לי סכין בגב .. כעסתי !
אמרתי לה שניצא בחוץ .. יצאנו וישבנו בחוץ מתחת לעץ, והיא ביקשה ממני לייעץ לה .. ושאלה אותי לדוגמא אם הם יהיו חברים ויגידו לי לצאת איתם אז איך אני ארגיש עם זה אמרתי לה שאני לא אצא איתם פשוט כי זה לא נעים לי ..
ואמרתי לה שתעשה מה שבראש שלה .. לא מתערבת יותר ..
קמתי ופשוט אמרתי לה שאני הולכת "לאן?" "לבית" "אני אלווה אותך" היא ליוותה אותי ואז שפשוט אמרה לי "ביי" גם אני אמרתי לה אבל לא יכולתי יותר להחזיק את זה בתוכי אמרתי לה "מקווה שנהנית" והלכתי אפילו לא הסתכלתי עלייה .. הרגשתי ממש נורא . הדמעות חנקו את גרוני !

שיהיה להם בהצלחה מה אני עוד יכולה להגיד ??
= \\\

אני, כבר לא מעניין אותי .. פשוט מגעיל אותי היחס שלה ..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:21

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר