לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-09-2009, 03:10
  Avinoam666 Avinoam666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.11.05
כ

קודם כל לכותב ההודעה אני שמח לראות שאתה מודע לכך שעשית טעות ולא רק בגלל שהיו שם שוטרים במקרה אלא כי יכולת לסכן את עצמך או אנשים אחרים וכיו"ב..

לענייננו,
ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
השוטרים היחידים שמתעסקים עם עבירות תנועה, הם שוטרי תנועה,
ואף על פי שכל שוטר יכול לעצור אותך ולהעניש אותך על עבירת תנועה,
השוטרים העצלנים ומנטליות הראש קטן ממילא שיש לנו בארץ, לא יקחו על עצמם
תפקיד של שוטרים ממחלקות אחרות

אז זהו שלא... גם ניידות סיור אוכפות חוקי תנועה, יש שוטרי סיור שממש לא אוהבים לעשות את זה ויש כאלה שעושים את זה כל הזמן... הם מחוייבים להביא תפוקה מסוימת של דו"חות בחודש וכן יש מצב ששוטר מהסיור יתן לך דו"ח אפילו שהוא לא שוטר תנועה... ביחוד אם עצבנת אותו והתחצפת. סורי אחי אבל אתה פשוט טועה.

לגבי מה שקרה לך- אם השוטרים היו עסוקים ואפילו לא פנו אליך סימן שהם לא הולכים לעשות שום דבר עם זה ופשוט תשכח ממה שקרה ותזהר להבא. במקרה הכי גרוע שאתה תקבל דו"ח בדואר (זו גם אפשרות אבל לא נראה לי במקרה הזה) אתה תרשום מכתב יפה למדור פניות נהגים שאומר שלא אתה נהגת ברכב אלא אבא שלך או השד יודע מי, רצוי בן אדם עם רישיון נהיגה הרבה זמן ובלי עבירות ותבקש שיעבירו לו את הדו"ח ואז ימירו לו את הדו"ח לאזהרה כי לא היה לו עבירות כבר הרבה זמן. קפיש?

ושוטר שרושם לך דו"ח זה לא שוטר ש"דופק" אותך, זה שוטר שעושה את העבודה שלו וזה שמירה על בטחון הציבור הרכוש והנפש! אתה ביצעת עבירה מסוכנת ומן הראוי שאותם שוטרים היו מטפלים בך בהתאם לכך ורצוי שתקבל זאת בהבנה.

כמו כן, טיפ נוסף- אם שוטר שראה אותך עושה עבירה עוצר אותך בחיים אל תכחיש שביצעת את העביר... תמיד תשתמש במונח "אדוני השוטר" כשאתה פונה אליו ותגיד לו "סליחה אדוני השוטר, אתה צודק אני טעיתי, אני לא יודע מה חשבתי ואני בחיים לא אעשה את זה שוב... בבקשה תוותר לי" זה הסיכוי היחיד שהשוטר יוותר לך... לבוא ולשחק אותה גבר ולהגיד שלא עשית עבירה או לבוא עליו בפוזה כי אבא שלך עורך דין או מנכ"ל אז אתה רק עוד יותר תעצבן את השוטר ולא רק שהוא יתן לך דו"ח הוא גם ימצא סעיף שיגרזן אותך עוד יותר.

בהצלחה.
(כן אני שוטר, בעוונותיי).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר