לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-04-2005, 15:23
  pikachu pikachu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
מעוניין בתוכנת סטודיו לבניית משחקים

היי

אז ככה..אני לא ממש חדש בתחום אבל אני כן מתחיל!!! והכוונה לזה שאני מכיר המון תוכנות כאלה כמו 3DRAD ו 3DGAMES STUDIO ואחרות. העניין הוא שכשאר אני מגיע לשפת התיכנות אני מסתבך בלימוד עצמי...זה לא קל העניין של העצוב הגרפי הולך לי בקלות יחסית. והשאלה-האם יש איזו תוכנה כזו שניתן לבנות איתה משחקי מחשב-פשוטים עד סבירים בתלת מימד ודו מימד שכוללים שפת תיכנות אבל באמת באמת פשוטה ומובנת?-(ידוע לי שיש תוכנות שמאפשרות עבודה ללא שפת תיכנות אבל זה מוגבל ואני לא מעוניין להיות מוגבל)
אני זוכר ימים של שפת BASIC - ימים בהם הקומודור64 היה המלך ו..הייתה סידרת ספרים ללימוד עצמי של BASIC בשם "מחשבת" נדמה לי כללה 5 פרקים וזה היה קל מאוד ללימוד ורב פונקציות. לא ממש מצאתי ספרים דומים היום. הייתה תוכנה לפיתוח משחקים בשם DIV וזה היה מבוסס דוס-דווקא כשסוף סוף התחלתי להבין את השפה-עברתי למערכת הפעלה חדשה יותר ו..DIV כבר לא ממש עבדה. בכל מקרה עם יש לכם רעיונות -באיזו תוכנת בניית משחקים כדאי לבחור שהשפה שלה קלה ומובנת..אשמח מאוד להעזר בכם תודה.

נערך לאחרונה ע"י pikachu בתאריך 07-04-2005 בשעה 15:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר