לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2009, 21:52
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08

אךךך... לאנס ידידי, הלוואי והיית מחדש לי משהו... להבין? כבר הבנתי... השאלה אם אני באמת רוצה להבין ולעכל?
פשוט התגובה שלי הייתה מעצם התסכול שבלקרוא מידע כמו שחברינו היקר הציג באשכול הזה..
שוב פעם כל פעם מחדש אני מרגיש את אותה ההרגשה המתסכלת הזו למרות שזה לא מפתיע אותי, לא חידש לי ואני יודע שמערכות כאלו ומתוחכמות יותר נמצאות בישמושים של סוכניות ביון מזה כמה שנים טובות.

הרי אפשר להקטין ראש ולהגיד, מדוע שנפחד ממצלמות כאשר בידם נמצאת כבר הטכנולוגיה לראות מה אתה עושה בביתך גם מהחלל (לויינים) הרי כיום אפשר לראות מה אנשים עושים בבונקרים, בתוך מבנים, בצורה תרמית ובשלל אמצעים אחרים... בוא לא נשכח מה שאנו כבר יודעים מה שהם מנדבים לתקשורת... הרי אפילו צה"ל התפאר בלויין שלנו "טקסאר" שמסוגל לראות הכל על הקרקע מבלי תלות בתנאי מזג אוויר יום ולילה..
אז לך תדע מה יש לאמריקאים שאנחנו לא יודעים... אולי אפילו טכנולוגיית ה"סונר" שראינו בסרט "באטמן האביר האפל" קיימת, הרי זה ממש לא מד"ב להפוך כל מכשיר סלולרי למכשיר מעקב, האזנה וניטור... זה כבר קורה וזה ממש לא מפתיע.

השאלה כמה אנשים בעולם מסוגלים לחשוב בצורה צלולה, מעמיקה, לחשוב הלאה, לאן אנו הולכים... זה שאני ואתה לא שותים מים מהברז ולא מקבלים "מנת פלואור מספקת" (לטענת העיתונים חחח) וזה שאני ואתה לא רואים כמעט טלויזיה וצורכים סמים ותרופות נגד דיכאון אולי זו הסיבה מדוע אנחנו ורבים אחרים כאן בפורום מסוגלים לחשוב קצת אחרת מפדלאת הטלויזיה הממוצעת בעולם...
אולי זו הסיבה למה קל לנו להבין מתי עובדים עלינו, מנסים להערים עלינו, אם זה בהנדסה חברתית, מניפולציות, סוגסטיות וNLP או מה שתחבר... הרי מפרסמים, תאגידים, בנקים, קופות חולים, רשתות שיווק - כולם ביחד משתמשים באותם השיטות, זה לא שזה חדש בגלל שמישהו המציא את הגלגל מחדש, כמו שאתה אומר מחקרים פסיכולוגיים הוכיחו את כל זה שוב ושוב... העיניין הוא שהציבור לא מבין, לעזאזל, גם סטונטים לפסיכולוגיה, רופאים, פסיכולוגים... סוללה שלמה של אנשים שמתעסקים עם זה לא מבינים. מעטים באמת פוקחים עיניים.. זה מטריד, מטריד מדי.

לא יודע, כנראה שמשהו מעוות בנו אולי? אולי אנחנו דואגים מדי לעתיד האנושות? אחרת למה דווקא לנו קשה להרפות מזה, לעמוד בצד ולתת לזה לקרות? קצת מתסכל שאנחנו יודעים דבר או שניים (שבסך הכל אנחנו בקושי יודעים משהו מהתחבולות ומהתמונה הגדולה) אך עדיין אנחנו לא יכולים לעשות כלום.. אפילו הפצת המידע מדשדשת ואיטית להחריד..

אנחנו פשוט חיים בחברה אדישה, אטומה, עייפה, חולה.. אנשים לא מוכנים להביט מעבר מכתף, מעדיפים לחשוב שמישהו עושה את העבודה בשבילם, לשמור עלייהם מוגנים, בטוחים וכל הבולשיט הזה. הפכנו להיות רובוטים... האטימות והאדישות חוגגים... ומה שאני הכי מתפלא שאלו שיושבים למעלה באמת רוצים בכך, לאן נעלמה השאיפה לאנושות מצליחה יותר, משגשגת יותר, נבונה יותר, תורמת יותר...?
טוב נו כנראה שלאליטות שום דבר לא חסר אז מבחינתם כל השאר לזרוק לזאבים.. הרי לפי דעתם חייבים להקריב משהו.. אז מה זה משנה אם ההקרבה תהייה של 80% מהאנושות?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר