לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-10-2009, 17:38
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
המלצה 08-09/10/09 קיבוץ מעברות, פסטיבל לחובבי הבירה - מומלץ !....

עם כל הכבוד הגדול (ויש כבוד גדול) לאוהבי היין בארץ אשר מספרם בשנים האחרונות הולך וגודל, יש תחושה מסויימת שאיפה שהוא נשכחו להם חובבי הבירה !
לא פייר...
והנה לה יזמה ברוכה...
אי שם בשנת 2005 הוקמה בארץ חברה ששמה לעצמה להביא לתודעה של הקהל הישראלי גם את תרבות הבירה...
נקרא לזה, "הצד היפה והמעניין שמאחורי המשקה המרווה והצונן".....(שזה אפילו מתחרז)...
מדובר על חברה הנקראת BEER MASTER שאליה אני חייב לציין התוודעתי לגמרי במקרה לפני כחדשיים וקצת...
במהלך שיטוט בדיזינגוף סנטר מצאתי עצמי עומד מול מספר דוכנים מושקעים עליהם בקבוקי בירה בעלי תויות לא מוכרות, כוסות "רשמיות", ולא מעט "אקססוריז" הקשורים לתחום הבירה...
נראה מעניין ומסקרן...

בשלב זה ניגש אלי אחד מהנציגים והציע לי לטעום מספר סוגי בירה ככה "על הדרך"..נו?..אפשר לסרב?....
מה שאהבתי במעמד הזה פרט לטעם הבירה על הבוקר הוא שהבחור החביב לא כפה ולא העיק, פשוט היה חביב ולפחות על פניו נראה שכל מה שהוצע לי שם הוצע בכיף ומכל הלב...
נחמד....

לשמחתי אף לראשונה מצאתי שם כוס אורגינאלית של "פאולנר" זו עם התאורה בתחתית אותה אני מחפש כבר למעלה משנה ואפילו במחיר הוגן !
כששאלתי את הבחור מטעם מי הדוכנים והמיצג נעניתי...BEER MASTER !

"שזה"?...שאלתי.....
ואז הוסבר לי למעשה מה שציינתי בראש ההודעה...
נשמע אחלה !

סופר לי כי מה ששמה לה למטרה החברה הוא כאמור להביא את תרבות הבירה לקהל הישראלי ואת זה הם עושים בצורת פסטיבלי בירה, סדנאות בירה, קורסים, הקמת דוכנים ע"פ הזמנה ועוד....
החברה אגב היא נייטרלית ולא קשורה למיטב ידיעתי ליבואן כזה או אחר או פועלת מטעם.....

והנה ממש בימים אלה ב 08-09/10/09 ייערך אירוע שכזה...
בקיבוץ מעברות בבית היין (למרבה האירונייה)... יתקיים פסטיבל בירה בו יצגו 60 מותגים שונים ומשונים !!!!!...כן, 60 !
צפו לפגוש שם המווון בקבוקים עם תוויות לא מוכרות !.....
פרט לכך כמובן שיהיו במקום דוכני אוכל, דוכני מכירה של פרטי אספנות כגון כוסות, חולצות וכו'....
משחקי טעימות, הגרלות פרסים ועוד מני הפתעות.....

בגדול, אירוע צבעוני ושמח לקהל צבעוני ושמח לא פחות !

טעימות הבירה ינתנו תמורת קופונים שיימכרו בכרטיסיות בנות 5 קופונים האחת כששוי כל קופון הוא 5 שקלים, סביר בהחלט.....

אני חושב שכל מי שמחשיב עצמו לחובב בירה ראוי כי יגיע לאירוע שכזה...מן הסתם....

ו....... לשמחתינו מארגני האירוע החליטו לצ'פר את 100 הראשונים אשר יגיעו למקום עם הקופון המופיע מטה....

אז קדימה, יהיה שמייח !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 05-10-2009 בשעה 17:55.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר