לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-11-2009, 07:09
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08

בקשר לעובדה שהסיכסוך הזה לא ניתן לפתרון אני מסכים איתך לחלוטין . אולי מסיבות אחרות אבל עדיין מסכים.
בקשר לפאיז, למה כתבתי פאיז? כי אי שם בשנות השמונים הייתי רפתן בקיבוץ שלי, ופעם בשבוע היה מגיע מחברון פאיז שהיה קונה את הפרות הדפוקות .
יום אחד פאיז מופיע בלי הזקן אז שאלנו אותו מה קרה? אז הוא ענה, "גולני לקחו לי את הזקן", מסתבר שבתעודת הזהות הוא בלי זקן ובמחסום בחברון הגולנצ'יקים אמרו לו להוריד אותו.
כמובן שנקרענו מצחוק אבל פתאום הבן אדם שולף מכתב ישן ישן מתוך שקית ניילון ובמכתב היה כתוב בעברית אבל אותיות בסגנון כמו שכתבו פעם, אותיות מסולסלות כאלה, והיה כתוב שם שהמשפחה שלו הצילה את משפחת , אני לא זוכר את השם. וזה אמיתי מהחיים , לא משמועות.
אז מה שאני בא לאמר זה שהשלמתי כבר עם העובדה שנצטרך להלחם עד אין סוף פה אבל זה לא אומר שצריך להפוך להיות כמוהם.
ואגב התחמקת מלענות על השאלה שלי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר