לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לכל אדם יש בעולם מישהו שנועד עבורו, צריך רק לחכות בסבלנות, וכשזה בא, יש ללכת אחר הלב- מיכל שלו, "שבועת רחל" חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > גאווה בלי דעה קדומה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2009, 21:41
  משתמש זכר ג_ב ג_ב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.01

היי :-)

העלית כאן מספר נושאים, שכל אחד מהם הוא בעל משקל. אני רוצה להתייחס אליהם פחות או יותר באותו הסדר שבו כתבת אותם, וגם קצת להפריד בין הדברים.

קודם כל, שאלת אם אתה גיי. כפי שסיוון כתבה, רק אתה באמת יכל לדעת על עצמך. אבל אני יכל לתת לך טיפה קוים מנחים: יש קשת רחבה של אנשים שנמשכים פחות או יותר לכיוונים השונים. גבר שנמצא על הקצה של משיכה לנשים בלבד (או כמעט לנשים בלבד) כנראה יגדיר את עצמו כסטרייט. יש אנשים שיכולים להתאהב בשני המינים: ביסקסואלים. והומואים הם אלו שנמשכים באופן בלעדי (או כמעט בלעדי) לגברים.

השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך בעיקר היא למי אתה נמשך. מי "עושה לך את זה". אתה מתאר התאהבות חזקה בבחור, ובתכונות פיסיות ברורות: מגע, עיניים. אתה כותב שאתה "נמס" כשאתה רואה אותו בלי חולצה. אז כן, התאהבת בו. ולא רק כבן-אדם/ידיד , אלא ברמה פיזית/גופנית.
עכשיו השאלה היא עד כמה זה קורה, ולאיזה כיוון. כלומר, אם אתה הולך ברחוב וכל הזמן רואה בחורות ש"עושות לך את זה" באותה הצורה (המינית) ואף פעם לא בחורים, יכל להיות שזה באמת משהו יוצא דופן.
האם כשאתה הולך ברחוב בחורים נראים לך, באופן כללי, יפים יותר מבחורות? האם נמשכת אי פעם לבחורה? האם גוף של גבר נראה לך סקסי וגוף של אשה "סתמי"? כשיש לך מחשבות מיניות, על מי בדיוק אתה חושב? אני חושב שאלו שאלות שיוכלו לכוון אותך הכי טוב. במיוחד השאלה האחרונה.

וכמו שכתבתי, עושה רושם ממה שאתה מתאר שהתאהבת קשות. ולא סתם קשות, אלא שהתאהבת בבחור, למרות שברור לך לחלוטין שלא יכל להיות ביניכם כלום (שמבוסס על אהבה אמיתית הדדית, כלומר).

עכשיו, תראה... אני יכל לספר לך שלהתאהב בחבר הכי טוב, זה לא נדיר בכלל (להומואים וביסקסואלים, כלומר). זה מישהו שאתה מכיר טוב, ואוהב כבר כבן אדם, ואתם מסתדרים מצויין... בקיצור, זה מאד נפוץ. בכלל, התאהבות בסטרייטים היא נפוצה (הרי יש הרבה יותר מאלו, מאשר מאיתנו). אבל כמו שאתה מתאר את זה, כרגע להחשף בפניו (שלא לדבר על להגיד לו שאתה מאוהב בו), לא נשמע לי הדבר הכי חכם לעשות.
כי קודם כל, נראה שאתה עדיין לא סגור על עצמך. ודבר שני... אתה באמת מתאר מצב שבו נראה שהוא עלול לא להגיב טוב בכלל אם תספר לו, וגם הסיכוי שזה הדדי הוא כמעט אפסי.

אז אני חושב שדבר ראשון שאתה צריך לעשות הוא קודם כל להתחיל בהתמודדות מול עצמך. להבין באמת מי אתה ומה אתה. מעבר להבנה הבסיסית אם זה דבר חד פעמים או שיכל להיות שאתה באמת לא סטרייט, יש כל מיני מסגרות תמיכה שאתה יכל להעזר בהן. אם אתה בגיל המתאים, זה יכל להיות ארגון הנוער הגאה למשל, או כל מיני פעילויות שאתה יכל להגיע אליהן במרכז הגאה בת"א או בסניפי האגודה השונים ברחבי הארץ. בצורה כזו אפשר להכיר להט"בים בצורה בלתי אמצעית, שהרבה פעמים התמודדו, מתמודדים או יתמודדו עם דברים דומים.
אם תהיה מוכן לספר לי קצת על עצמך (גיל, האיזור שבו אתה גר), גם בהודעות פרטיות, אולי אוכל לעזור לך לאתר מקורות סיוע בסביבתך הקרובה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://galbarak.co.il/for_other_uses/freshsignature2.png]

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:04

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר