לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2009, 11:11
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile

בדיוק תהיתי אתמול אם לכתוב ביקורת על "פעילות על-טבעית".

הייתי בסרט ביום רביעי. לא אני בחרתי בסרט (ככה זה כשמוותרים לבחורות).
הרוב המוחלט של הסרט משעמם, הוא איטי ומעצבן. לא יודע אם אלו ההפרעות קשב וריכוז שלי או שהסרט באמת
ממש משעמם, אבל לאורך רוב הסרט היה חסר לי משהו שירתק אותי למסך. אין שום "אקשן", העלילה לא ממש
מעניינת והקצב לא משך אותי פנימה.
הסרט התחיל להיות מעניין איפשהו לקראת הרבע האחרון שלו, שם כבר התחילו לקרות דברים מהותיים עם נראות
כלשהי, ולא רק דיבורים בעלמא.

מצד שני, הוא כן עשוי טוב במובן הזה של השארת חלק גדול מהנעשה לדמיון הצופה. אין שם תיאורי זוועות כמו מה
שקורה בהרבה מאד סרטי אימה (עאלק. סרטי "זוועה" זה תיאור הולם יותר). הסרט עשוי נכון מבחינת סדר העלילה
והשיא שלו הוא בהחלט בסופו.
שותפתי לצפיה אהבה אותו ואף ציינה שלמרות אהדתה לז'אנר סרטי האימה, במשך שנים היא לא פחדה בשום
סרט, עד הצפיה בסרט המדובר. במשך השליש האחרון של הסרט היא ישבה מצונפת במושב, אז כנראה שהיא באמת
לקחה אותו קצת קשה.
מתגובת הצופים האחרים גם ניתן להבין שהסרט הותיר עליהם רושם, והם לא עזבו את האולם משך דקות ארוכות.

אולי משהו דפוק בי, כי עושה רושם שרוב הצופים נהנו, אבל אני לא ראיתי בו סרט שראוי ללכת לקולנוע בעבורו.
(למרות שיש לי גם מילים טובות להגיד עליו).
מה שכן, אני יודע מי לא יבחר יותר סרטים.

---------------
זומבילנד סרט הרבה יותר מהנה. העלילה שלו אמנם קלושה, כמו הרבה סרטי זומבים, אבל חייבים לזקוף לזכותו את העובדה
כי מדובר בסרט פארודי, שמטרתו היא לגרום לצופה להנאה. יש שם קטעים מרשימים ויזואלית, הכתיבה קולחת ומשעשעת,
והתסריט אפילו מוצלח בחלקים מסויימים. נראה לי סרט הרבה יותר נכון לקולנוע מאשר פעילות על טבעית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:45

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר