לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2009, 18:20
  Dreamer2010 Dreamer2010 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.09

הידע שלי מוגבל אבל אני הייתי מוחק מהרשימה איביזה שזה רכב ערסים שיעשה רושם רע ביותר ושאני לא הייתי חולם להיראות בו. מצד שני אני כן יכול להמליץ על הרנו קליאו וזה כי אני נוהג על אחת שלוש וחצי שנים ומאד מרוצה. יוצא לי לנסוע איתה הרבה על קו תל אביב באר שבע בגלל לימודים וכאלה ככה שהיא גמעה איתי דרך ואני לא איזה אחד שנוסע קילומטר לעבודה וחזרה הבייתה.

דרך אגב חלק מהמכוניות שברשימה שלך אמורות לעלות יותר ממה שאתה מחפש ואם מישהו רוצה למכור לך אותה בפחות ממחיר מחירון בצורה משמעותית זה צריך להדליק לך הרבה נורות אדומות כי כנראה זו מכונית שעברה כמה וכמה משברים.
לפני הרבה שנים הייתה לי גם סוזוקי וזו הייתה המכונית הראשונה שלי כנהג חדש. קניתי (יותר נכון ההורים קנו) מאיזה דודה את שבקושי נגעה במכונית והיא לא שתתה דלק אבל לא ממש דהרה על הכביש. אני זוכר אותה כילד מתלהב שיש ל מכונית משלו אבל לא יכול להמליץ עליה. היום היא הייתה קטנה מידי בשבילי. וגם לדעתי היא לא ממש בטיחותית עם כל הקטנות שלה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר