לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-12-2009, 18:03
  hamora hamora אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.09.06

אני בעבודה עכשיו ואין לי זמן לכתוב תגובה של ממש אבל רק כתשובה לשאלה שלך שם הסרט הוא שחור ולבן, שנת ההפצה היא 1999 (כך שטעיתי, זה לא בדיוק העשור האחרון, אני זכרתי משום מה שהסרט יצא בתחילת שנות האלפיים) ומככב בו רוברט דאוני ג׳וניור.

עכשיו, אם יתחשק לך לעשות לי קצת בדיקת עובדות אתה בטח תלך לIMDB לראות במה מדובר (זה מה שאני הייתי עושה) ומייד תראה שהוא מסומן כR בסיווג של הMPAA ומייד תקפוץ על זה כהוכחה שאני לא יודע על מה שאני מדבר אז תרשה לי לחסוך לך את אי הנעימות, הסרט אכן קיבל NC-17 בגרסתו המקורית בגלל הסצנה האמורה ורק לאחר שזו נחתכה החוצה הורד הסיווג לR. אתה כמובן לא חייב לקבל את המילה שלי, אתה יכול לגגל ולמצוא את כל זה בעצמך (אני פשוט זוכר את השערוריה זוטה שהסרט, הסצנה והסיווג גרמו בזמנם).

אם כבר הזכרתי אז אני אציין עוד בעניין הזה ציטטה ישנה של רומן פולנסקי שאמר פעם שבסרט אמריקאי מותר להראות חזה של בחורה אך ורק אם בשוט הבא נועצים בו סכין. כל העניין של הסלחנות המופלגת של החברה שלנו לאלימות בכלל ולאלימות קולנועית בפרט לעומת הצדקנות הצבועה בכל עניין שמזכיר מין ומיניות ולו למרחוק לקוי בעיני מן היסוד ורק מראה את סדר העדיפויות החולני של החברה שלנו.

אין לי טלויזיה בבית כבר הרבה הרבה שנים אבל כמובן שמזדמן לי מדי פעם לראות, בעיקר בבתי מלון או אצל חברים, ולו מעט מהזוועות של המסך הקטן ואחד הדברים שהדהימו אותי לפני מספר שנים היה רמת האלימות דווקא בשידורים לילדים כולל סדרות אנימציה שהראו אנשים (ורובוטים) מכוונים וגם יורים האחד בשני. בסופו של דבר כמין אנחנו כניראה לא יותר מזן אלים במיוחד של קופים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:37

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר