לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-03-2010, 20:51
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04

או 3 - זה אומר משהו עליך.

כשאני רוצה לשים 16/32GB (ומעבר אם וכאשר כרטיס כזה יהיה זמין) של מוזיקה וסרטים על המכשיר שלי, אני מחברו לכל מחשב שקיים שמתייחס אליו כדיסק און קי ומעביר תוך דקות באיזה סידור ספרייתי שאני רוצה.

יש לי מספיק כרטיסי זיכרון? אני פשוט מחליף תוך 5 שניות כרטיס מבלי לכבות דבר ומבלי שמישהו יחליט עבורי כמה מקום מספיק לי. כמו שכל יצרן מכשיר סביר בחמש שנים האחרונות נותן לצרכן ולעיתים גם שתי אופציות כרטיסים. מאפל זו דרישה מוגזמת.

מרוצה מהנגן הפנימי שלי? אחלה. הוא לא משהו? אני שם coreplayer או אחד משלל נגנים אחרים בחינם או בתשלום התומכים בכל פורמט אפשרי. צופה ומאזין למה שאני רוצה וקובע.

כשרציתי מגוון סוללות נוספות בקיבולות שונות, אף אחד לא חשב שזו דרישה לא הגיונית במכשירים שלי. סוללה משולשת עם כיסוי מתאים כדי שאוכל לצאת לניווט רגלי ארוך? מצויין. תוכנת ניווט? מה שזמין ולא מעט, בקוד פתוח או בתשלום, טופוגרפי או כבישים, עצמאות מלאה או עם חיבור לאינטרנט (והכל הרבה לפני שהאייפון שווק).

כשאני רוצה חיבור אינטרנט דרך מודם HDSPA/HSPUA סלולרי לכל מחשב שזקוק לכך ולא רק לסלולרי עצמו, אני מחבר את המכשיר שלי, בוחר לחלוק אינטרנט בלחיצה אחת וגולש במהירות שיא. אופס, שכחתי כבל USB? אין בעיה, הסלולרי שלי יודע להיות ראוטר WIFI עבור הלקוח שלו.

בלוטות'? כל מכשיר WM סביר מ-2005, מתי באייפון החליטו שמגיע גם לצרכנים שלהם?...

SIM נעול? אקטיבציה לרשת מסויימות בלבד? פריצות בשביל מכשיר פתוח נורמלי? מי שמע על זה...

רציתי לשלוח MMS כבר לפני חמש שנים? יכולתי.

רזולוציה 800*400, כפולה מהאייפון המקורי והרבה לפני ה3GS.

GPS אמיתי ומלא? בוודאי. אם לא, לפחות חיצוני כשבאייפון לא שמעו על BT.

כשאני רוצה להתקין כל מה שבא לי אני עושה זאת ומבלי לעבור דרך אתר שמחליט ומצנזר תוכנות עבורי.

כשרציתי עברית לפני שש שנים - התקנתי.

מצלמות איכותיות בכמה רמות מהאייפון וזמינות הרבה לפני? בבקשה. מצלמה קדמית לשיחות וידאו? איזו שאלה.

כשאני רוצה לבדוק ולנסות שלל גירסאות מערכות הפעלה על המכשיר שלי, אני מחליף תוך דקות.

סינכרון מלא ומיידי מול האוטלוק שלי, פגישות,אנשי קשר ומייל - מוטמע. קריאת מסמכי אופיס? כן, עד כמה שאפשר בגודל הזה.

חיבור מיני-USB או מיקרו-USB תקני זה מוגזם לבקש? כנראה שמאפל כן.

חומרת פריטים איכותית יותר בכל דגם מקביל לאייפון, ולרוב גם מוקדם יותר? חלק ניכר מהמכשירים בשוק.

מהירות ותגובת הממשק? צודק (למרות שעם ה-HD2 אפילו פה אני כבר לא מרגיש חיסרון).

HD2 היום, HD לפניו, ובינינו? למעט שיחות טלפון שגם האייפון לא משהו בהן בהשוואה לנוקיות הגיבוי הישנות בהרבה שלי,גם כPDA הaxim x51v שלי עשה את רוב מה שהאייפון המקורי ידע לעשות, ושלוש שנים לפניו.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 06-03-2010 בשעה 21:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר