לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2019, 14:54
  אליהר אליהר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.11
האמת, סיפור שגם לא סיפרתי לעצמי

לא גבורה גדולה. רק טיפשות והרבה מזל.

נסענו בג'יפ במחנה הפליטים ג'נין, ב-1991. ישבתי ליד הנהג, שהיה גם המ"פ, והתעקש לנסוע בג'יפ עם חצצית, או איך שקוראים לזה - אותו מכשיר שיורה אבנים על מפגינים ושלצורך הפעלתו מסירים לגמרי את הדלת של המושב שליד הנהג ומתקינים במקומה איזה כלום. בקיצור - הצד הזה פתוח לגמרי.

במ"פ ג'נין היו אז (ואני מנחש שגם היום) "רחובות", שרחבים מהג'יפ אולי ב10-20 ס"מ לכל צד. מהצדדים אין מדרכות... רק חומות של חצרות של בתים, שנמשכות באופן רציף בלי פער בין בית לבית ובלי יציאות לצדדים. החומות גבוהות מגובה הג'יפ (זה מה שהציל את חיינו) ואתה נוסע בעצם בתוך מנהרה שאין לה גג.

בנסיעה זרקו עלינו בקבוק תבערה. כלומר, כמו שמן הסתם קורה בשדה קרב (ולא משנה איזה ומה העצימות) -לוקח זמן עד שאתה תופס בכלל מה קרה או קורה. שמענו פיצוץ חלש (נפץ עושה יותר רעש) וראיתי מעלי, על החומה שמימיני, אשים קטנות כאלה רוקדות.

אילו החומה לא היתה גבוהה, הבקבוק היה נכנס דרך האין-דלת לתוך הג'יפ, ובאין אפשרות לפתוח את הדלתות, בגלל החומות שסגרו עלינו משני הצדדים - אני לא רואה איך היינו מצליחים להתחמק ממנה בלי לצאת מהרכב.

לא התרגשנו בכלל. ולמרות דעתי הברורה על מפקד הפלוגה לאורך התקופה - אפילו לא ראיתי בזה סימן מיוחד נוסף לטיפשות שלו. לקח לי הרבה זמן להבין ממה נחלצנו שם. ברור שגם לא בירכתי הגומל, כפי שהייתי צריך ועוד איך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר