לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-05-2010, 00:17
  LoneWolf LoneWolf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.08.05

אני אספר לך מה קרה לי, ותסיק מזה לבד.
שבועיים לפני שהתגייסתי אימצנו כלבה. כל הגידול והחינוך שלה בבית שלנו נעשה כשהייתי בצבא. אומנם הייתי משקיע בה כשהייתי יוצא הבייתה, וגם לוקח אותה לשיעורי אילוף, אבל אין מה לעשות - לא הייתי שם בשבילה. (אגב את הכלב הקודם שהיה לנו אני גידלתי + אילפתי והוא היה הכלב של הבית אבל תכלס שלי...)
ההורים שלי החליפו אותי בתפקיד מטפל הכלב. ראיתי איך כל פעם שהייתי חוזר מהצבא היא הייתה קופצת עליי, ככה להגיד שלום, ותו לא. אח"כ רוב הסופ"ש היא לא הייתה באה אלי או מקשיבה לי..אלא רק לאבא שלי ואמא שלי. זה לא שהיא זרקה עלי לגמרי, אבל אפשר היה לראות את ההבדל - מי המנהיג שלה ומי סתם משחק איתה ב"נשיכות" בסופ"ש.

מאז שהשתחררתי הכל השתנה. אני משקיע בה המון, מטייל איתה, מעסיק אותה, החזרתי לה את המשמעת שאבדה ( והיא אולפה ע"י מאלפים מקצועיים) - אבל מה - אבא שלי העדיף להאכיל אותה בערב מאשר להשקיע באילוף שלה..אז היא אהבה אותו המון אבל איבדה חלק ניכר מהמשמעת שפעם הייתה לה.

ובאמת מאז שהתחלתי להשקיע בה מחדש- אני רואה את השיפור האדיר - מקשיב לכל דבר שאני אומר, באה אלי, משחק איתי מיוזמתה. ממש 180. היא עדיין מקשיבה להורים שלי, אבל רואים שפחות לעומתי. ההורים שלי לא היו מסוגלים לטייל איתה בלי הרצועה בשדה ליד הבית שלנו, כי היא הייתה בורחת. אבל אני משחרר אותה והיא באה כל פעם שאני קורא לה.

אצל כלבים זה פשוט - תן אהבה, ותקבל אהבה. אין התחכמויות. מי שמשקיע מקבל תמורה.

אני מאמין שאתה צריך להראות לכלבה יותר השקעה, יותר אהבה, וככה היא תתקרב אליך יותר, לא בקטע של "לגנוב" אותה מאחותך, אלא שהיא תאהב אותך באותה מידה אם לא יותר.

בהצלחה ותעדכן.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:34

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר