לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-03-2010, 18:11
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

קצר בתקשורת שהוליד הר..

יש לי גם חברה שנוטה להעלב בקלות.. ודי באותן אסיטואציות.. פשוט צריך לקלוט את הטיפוס ולא להקלע למלכודת של "לא דיברת איתי אז אני לא אדבר איתך.." יכולתן לשים לזה סוף בהתחלה, אבל במקום יצא שכל אחת התבצרה בעמדת הנעלבת שלא מדברים איתה. אם היית ניגשת אליה בהפסקת עשר או בהפסקת צהריים ואומרת לה "אני ממש בבאסה, שמעי מה קרה לי.." זה היה יכול להגמר. היא הייתה רואה שזה לא קשור אליה, את היית מקבלת את התמיכה שנזקקת אליה ושתיכן לא הייתן נפגעות.

אבל זה לא התרחיש. על כן אני חושבת שהפתרון הוא להתגבר על הרגשת האכזבה, אם היא חשובה לך, לבוא אליה בהפסקה, ללבן עיניינים על פת סנדביץ' ולהשלים. זה לא שבר נוראי שאי אפשר לאחות. במקום הכעס, תחשבי על הגורמים לסיטואציה ועל מה למדת מזה.

בסופו של דבר "קצרים" קורים. וזה לא דבר שאי אפשר לגשר עליו, פשוט שמים את האגו לרגע בצד. זה לא ריב, פשוט אי הבנה

חברה שלי גם כזאת, אחרי מס' תקריות שקרו לי איתה, פשוט הבנתי איך אמורים "לתפעל" אותה נכון
אל תפגעי, אני בטוחה שאכפת לה ממך. מה לעשות, לא כל האנשים מגיבים בצורה דומה, ובטח ובטח שלא בצורה שאת רוצה שיגיבו. וצריך ללמוד להתנהל גם אם כאלה.

יאללה, סולחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר