לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-04-2010, 19:07
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'נדלר בינג
ככל שההתנחלויות יילכו ויגדלו כך יקטן הסיכוי להסדר מדיני מכיוון שההתנחלויות נבנות ברובן על שטחים שברור לנו שהיו נמסרים לפלסטינים במסגרת הסדר.

מעלה אדומים ונוה יעקב-גם שם הבניה לא היתה מוצדקת?אבל יש שם ערים היום,או שכונות שלמות של עשרות אלפים.נגרש את האנשים או נשאיר את כל זה על שטח כבוש? ואם כן,האם לא כדאי לחזור על אותה פוליטיקה גם לגבי שאר ההתנחלויות,שעדיין לא מוגדרות כערים? לאט לאט,כמה מאחזים יתאחדו למושבות,לערים.וככה,לא ישאר לערבים שטח לבנות עליו מדינה,כי מי ירצה ללדת,אחרי שידע,שילדו-דביל,או בלי דיים ורגליים?

בגלל ההתנחלויות יבוא יום והפלסטינים יכריזו שהם לא רוצים מדינה אלא מדינת כל אזרחיה. כשישראל לא תסכים הם יזעקו ובעולם תתגבש הכרה מוחלטת שישראל היא כמו דרום אפריקה של פעם ואז זו רק תהיה שאלה של זמן עד שיתחילו הסנקציות והקיום פה יהפוך לבלתי נסבל. יכול להיות שאתה חושב לעצמך "מקסימום נחיה פה כמו בתקופת הצנע" אבל יש הרבה אנשים שממש לא מתחשק להם לחיות במדינה מוקצת ושנואה שבראשה יעמוד איזה פשיסט לאומני שיספר לנו איך כל העולם טועה ורק אנחנו צודקים.

לא.פשוט אפשר לעשות ככה,שיותר ויותר ערבים לא ירצו לחיות כאן.ישאר רק החלק המתון,ובכל מקרה,פחות ממיליון-מיליון וחצי. ניתן לעשות את זה.יש כלים,יש ביורוקרטיה.פיצוי-פינוי גם נכלל בתוך זה.
זה לא דמוקרטי,אני יודע.
מצרים היא מדינה ערבית,אבל יותר מ-10% מתושביה הם בכלל לא ערבים,הם יותר בכיוון של המצרים הקדמונים.שמעת שמישהו צועק משהו בנדון?מצרים-מדינת כל אזרחיה??
או שאתה פשוט לא רוצה לרדת לרמה של מדינה לא דמוקרטית?אז אולי תברר,איזה עם שולט שם.הוא לא רחוק מהעם ה"כבוש" בתוכנו.

ציטוט:
אתה בכלל חושב עם עצמך למה הייתה התופעה הזו של המתאבדים? אתה שואל את עצמך איך האנשים האלו הגיעו לכזו תחתית שלא איכפת להם מהחיים שלהם בכלל? בעבודה שלי אני פוגש ערבים ישראלים ואני אומר לך שהם בני אדם רגילים לחלוטין כמוך וכמוני. אתה חושב שהפלסטינים נולדים עם גן התאבדות? זה מהקיום האומלל שלהם, השינאה כלפינו, המרירות והעדר התקווה.

כן.הכושים כל שבוע מתאבדים באירופה,שהיתה הכובשת שלהם;האינדיאנים כל יום מתפוצצים ברחובותיה של אמריקה;ההודים כל יום מתפוצצים באנגליה-היא שלטה בהודו.כיבוש,קולוניאליזם,אתה יודע...
יהודים,שחיו בתנאים הרבה יותר גרועים מערביי השטחים,בשטחי רוסיה הגדולה,לפני 1917,גם הם הרי כל יום התפוצצו באמצע כפרים רוסיים,ברחובות,בבתי קפה...
למה התחילו פרעות של ערבים ב 1920-21,29,36-39,האם זה מעניין אותך בכלל? או שאתה עוד פעם תעשה השוואה בין פרעות אלה לפיצוץ המלון הידוע?

ערבים,ישראלים או לא,הם בני אדם רגילים.רק האומה שלהם דפוקה.
הקיום שלהם הוא די אומלל,לא יכול להתווכח איתך.רק תגיד לי בבקשה,מי אשם. כי נראה,כאילו ישראל בעיניך אשמה בזה הרבה יותר מערביי ישראל עצמם ומערביי מדינות שכנות.אז תעשה חשבון נפש פעם נוספת.

ציטוט:
אפשר לחשוב שכששלטו בגורל שלנו ישבנו על הטוסיק ורק התפללנו שאלוהים יציל אותנו. כשפוצצנו את מלון המלך דויד מתו כמעט 100 איש כולל יהודים.

למה פיצצנו את המלון?האם שמעת על אזהרה שקיבל הקצין הבריטי? הצהרת בלפור,הספרים הלבנים,הגבלת עליה-כל זה לא מעניין אותך. העיקר לעשות השוואה בין אצ"ל,לח"י וחמאס+פת"ח.לא ילך לך. הבריטים באמת היו פה הכובשים,רק שהיינו לויאלים אליהם כל עוד הם לא בגדו בנו. אנחנו,לעומת זאת,לא כובשים של ערבים,אלא שהערבים נדחפים לכל מקום.פעם ראשונה זה קרה לפני 12-14 מאות. אפילו קטע קטן כזה של מזרח התיכון הם לא מוכנים לעזוב,הם לא למדו לוותר. פחות מדי דם ערבי נשפך.זוהי המסקנה שלי.

ציטוט:
לגבי הכחשת השואה - אני לא רואה אותך דופק בדלת של שגרירות טורקיה ודורש מהם להכיר בשואת הארמנים או קופץ לשגרירות הסינית לדרוש עצמאות לטיבטים ואפילו לא זכור לי שהחרמתה מוצרים אמריקאים בגלל ההדברה הכמעט מוחלטת של האינדיאנים. מה שאני מנסה להגיד לך זה שאם הפלסטינים יכירו או לא יכירו בשואה זה לא ישנה את המציאות וזה ממש לא צריך להטריד אותך.

חכה,אתה תורכי?או ארמני?או סיני?או טיבתי?או אינדיאני?או אמריקאי? אז למה אתה מזיז את החיצים לשם?עם ישראל ופלסטינים סיימנו?נראה שלא. אז נעזוב בינתיים את כל אלה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:58

הדף נוצר ב 0.23 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר