לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-04-2010, 08:49
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06

קק"צ זה לא גיבוש.
מה שכן חשוב- להבין שברגע שהחלטת להתגייס ליחידה התנדבותית אתה צריך להכיל את האופציה שבגלל אורך ההכשרה וההשקעה הכספית אם לא ירצו אותך מפקד או קצין במקרה הזה ישאירו אותך ביחידה, וזה לגיטימי לחלוטין.
אני נתקל באחרונה בחבר'ה שרוצים לצאת לקורס קצינים ומפקדי יחידות לא נותנים להם לצאת, והם מתלוננים כל הזמן שהם רוצים לתרום ורצים לצאת אפילו במחיר של יציאה מהיחידה.
מפקד יחידה שצריך יחידה חזקה לא יוציא כל חייל חזק החוצה לפיקוד ביח' אחרות, הוא צריך אותם אצלו, שיחזקו צוותים, שיהיו מעמודי התווך בשגרה המבצעית. צריך סמלים חזקים לצוותים ולכן, בהנחה שאין פה רצון פוליטי נקרא לזה(מפקד יח'(ואני לא יודע איך זה בגדס"רים, אבל יח' אחרות) נמדד בסופו של דבר גם בכמות הקצינים שהוא מוציא לצה"ל הגדול) הוא לא יוציא סתם כל חייל חזק. הוא לא לשכה סוציאלית לצה"ל.
אבל כמו שאמרו לך פה, תתמקד במסלול, בטירונות. ואם תתאים תאמין לי שיטפטפו לך לכל אורך ההכשרה את הנושא של הפיקוד. זה אינטרס של צה"ל.
שיהיה בהצלחה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:05

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר