לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-04-2010, 14:51
  fadey fadey אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.02

אני מצטער אבל אני באמת לא הצלחתי להבין איך הגעת למסקנה המוזרה הזו..? איך לכל הרוחות להוסיף גיגה אחד של זכרון ולעבור למערכת 32 ביט זו אופציה טובה יותר מלהוסיף 2 גיגה זכרון ולעבור למערכת 64 ביט?! אני מריץ מערכת 64 ביט עם 4 גיגה זכרון, ונהנה מכל רגע, שום דבר אצלי לא עובד לאט, אין שום בעיות תאימות עם דרייברים או דברים כאלה.. הדבר היחיד שיש בו חסרון זה שישנה אפליקציה ל IE ב64 ביט שבה פלאש לא תומך. אז ממילא אתה מקבל כברירת מחדל את IE 32 ביט, וממילא מי בכלל משתמש ב IE ?. וחוצמזה, לעתיד הקרב ובא, היום כמעט לכל תוכנה יש גירסא של 64 ביט, שרצה הרבה יותר טוב. וכמו שאמרו כאן לפני, ניהול הזכרון הוא אכן יותר טוב בצורה משמעותית.

ולגבי הבחור שטען ש6 גיגה ב64 זה כמו 4 גיגה ב32 : זה בהחלט קשקוש מוחלט, אם הייתה לך הבנה קטנה באיך הדברים עובדים בתוך המחשב היית מבין, שמעבד שעובד בתצורת 64 ביט דורש לבצע פעולות על מילים בעלות אורך של 64 ביט, ולכן הדרישה מהזכרון היא לאחסן מילים ארוכות יותר, זה לא אומר שצריך נפח גדול יותר כיוון שכאן באה לידי ביטוי מערכת ניהול הזכרון, שיכולה לבצע דחיסה של מילים לביטים ריקים וכך לחסוך במקום.

חוצמזה, דע לך שאחסון מילים של 64 ביט אמנם דורש טיפה יותר מקום, אך גם הזיכרון מתרוקן במהירות רבה יותר. לכן באופן טבעי הוא יעבוד מהר יותר.

בכל אופן, שטות מוחלטת ההחלטה שלך, אם זה לא מאוחר מדיי, לדעתי תשנה את החלטתך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:47

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר