לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום כתיבה וספרות!!! והשורה הנעה - נוע תנוע! אוסף ביקורות הספרים של כל הזמנים אוסף אתגרי הכתיבהלכתיבה הציטוט הנבחר: 'הסופר, כמו הילד, אוהב לשחק משחקים, אבל יודע להציב את הגבול בין האמת לבדיון' מאת פרויד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > כתיבה וספרות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2010, 23:20
  tinki14  
אורח

חחח שוב=]

השיר הזה כבר מולחן רק שאינלי סבלנותץ וזמן עכשיו לעשות את הוידאו אני יעבוד עליו אחרי הבגרויות..

אמממ שוב השיר ישיר וכנה-כי כנירא6ה שזה מה שחיפשתי להיות ישירה וכנה-בואי נגיד ככה-בנדוד שלי מת ואף אחד לא5 טורח לדבר איתי על המוות שלו-גם אז כשזה היה טרי לא דיברנו על כלום...-בסוף אני אומרת שאני מסתובבת מסתכלת בטלויזיה-לא מבינה מה ניסגר איי-זה פשוט כי אף אחד לא יושב ומדבר איתי על זה..זה פשוט נושא שבמשפחה שלי הוא סוג של טאבו-אז אולי כשכתבתי לי ככה לעצמי, החלטתי שזה יהיה נחמד פשוט לשאול שאלות ישירות-גם אם הן לא יענו..-למה הלכת?לאן נעלמת?
ורק אל תשכחי שזו לא הגרסא המקורית של השיר-זה שהיר שעבר שיפוריןם-חבל לך על הזמן כמה שהשיר המקורי היה ארוך יותר מבחינת בתים(דורון) וגם מלאט יותר בשאלות שאני שואלת-כמו למה דווקא אתה..

ודרך אגב הבתים כל כך קצרים כי הם מספרים סיפור ארך- שקרה-
הבית הראשון מדבר על הארוחת חג האחרונה שהיינו ביחד,והוא צחק עלי חח..הבית השני זה בית שכתבתי אחרי בערך איזה חצי שנה-כחלךק מהמקצה שיפורים-פשוט מאוד מרוב ההלם לא בכיתי שנה שלמה...
הפזמון הוא מדבר על הבוקר שהתעוררתי לעוד יום בבצפר-ושמעתי את אח שלי צועק את השם של איזה אחד-ומקלל אותו ומאשים אותו במוות של דוד שלי, (כששמעתי אותו צועק לשמים)ואז אחרי שההורים שלי דיברו איתו הם באו אלי, אבל אני כבר הבנתי לבד...לא הייתי צריכה הסברים-והאמת שדי יגעתי שיוום אחד זה יקרה שהוא ימות-
בסוף אני מתמודדת עם המוות כבר לא שואלת שאלות-אין מה לעשות נותר רק לזככור..

המספור של הביתים היה סתם באמת..אינלי מושג למה הפעם עשיתי את זה..

אממ כל הסגנון שלי זו כתיבה ישירה..השפעה של מוזיקה מסויימת אולי? אבל אני מסכימה לנסות גם דברים אחרים-חח אבל קודםפ שיעבור לי כבאר המחסום כתיבה המעצבן הזה!!!
חח ואו איזה תגובה ארוכה!!!
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:09

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר