לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-05-2010, 10:34
  קלאץ' קלאץ' אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.10
דילמה מודיעינית - מופ"ת, שפות או משהו אחר?

שלום לכולם,

נכון לעכשיו, תאריך הגיוס שלי הוא באמצע ינואר. עברתי כמה מיונים למודיעין ובסופו של דבר נראה שהתקבלתי למסלול מופ"ת - אני אחרי ראיון ותחקיר בטחוני. למען האמת, מופ"ת הוא תפקיד ש"שמרתי בצד" מתוך תקווה שאתקבל למסלול אחר ומעניין יותר (שקשור למחשבים) או למסלול מסווג אחר, אבל בסופו של דבר זה לא יצא לפועל. חשוב לציין שאני כן מעוניין ורוצה להתגייס למופ"ת - וזה לא שאני מנסה לשכנע את עצמי. התפקיד אכן נשמע מתאים לי במידה והוא יהיה מאתגר מספיק ולא תפקיד משרדי בסיסי.

אבל - כן, החלק הזה חייב היה להגיע - אחרי כמה חיפושים באינטרנט ושיחה עם כמה אנשים, חשבתי קצת ומצאתי את עצמי בסיטואציה די בעייתית. כן, מופ"ת זה מסלול לא רע בכלל, אבל האמת היא שיש לי ניסיון בתחום התקשורת והכתיבה שאני חושב שפשוט חבל לא לנצל. אני כותב על בסיס יומי במשך כשנתיים, באתר ישראלי גדול שיוציא בקרוב גם מגזין מודפס. אני גם דובר אנגלית וכותב באופן קבוע לאתר אמריקאי משפיע בתחום הרכב במשך כשנה ( האתר עצמו נחשף למספר מיליוני צפיות בחודש). בנוסף לכל אלה, היו ויש לי עוד כמה "עבודות מהצד" בתחום הזה. אני חושב שאני יכול להשיג המלצות מכל אחד מהגופים הללו.

עוד בשלב המיונים, שמעתי על יחידת השפות בחיל המודיעין, אבל לא קיבלתי זימון אליה. בפועל אני מבין שזאת היתה טעות די גדולה, אבל מה שהיה - היה. בכל אופן, רציתי לשמוע מכם קצת פידבק על העיניין. האם יש טעם בשלב הזה לבקש לקבל מיונים ליחידת השפות של חיל המודיעין? האם תפקיד בדובר צה"ל יתאים לי יותר? אני משוכנע שיש לי מה להציע בתפקידים האלה. השאלות שלי נוגעות בעיקר לתאריך שבו "נזכרתי" בזה - האם תתאפשר לי דחייה של הגיוס במידה ואצליח במיונים? האם בכלל שווה לי להתאמץ בשביל לנסות ולהתקבל למסלולים הללו (כלומר - האם התפקידים האלה מעניינים יותר ממופ"ת עבור אדם כמוני)? וממה כדאי לי להתחיל בדרך לבקשה? ובכלל, האם צה"ל רואה בניסיון עבר בתחומים הללו גורם חשוב בתהליך המיון, או שמבחינתו אני סתם עוד אחד שרוצה ג'וב נוח בדובר צה"ל?

מצטער על הפצצת השאלות, ומודה לכולם מראש על התשובות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר