לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶ -- -- ברוכים הבאים לפורום גורמה -- -- אנא קיראו את דבר מנהלי הפורום -- -- שימו לב !!! רשימת הקישורים השימושיים של פורום גורמה מתעדכנת מפעם לפעם -- -- אשכול האירועים הקולינריים מחכה לעידכונים שלכם !!! -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אוכל, מסעדות ומתכונים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-09-2010, 01:12
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
מקווה שזה לא נורא להקפיץ

הייתי שם ביום ראשון האחרון. הזמנו מקום מראש. תמיד עדיף להזמין מראש מקום כדי שתוכלו
לבחור איפה לשבת (בחוץ או בפנים) ולא תיאלצו לחכות סתם.

בכל אופן, לפתיחה הזמנו פוקאצ'ה קפרזה (עם עגבניות בשלות, שום, עשבי תיבול ומוצרלה בופאלו).
המנה הייתה יחסית קטנה. אני רגיל לפוקאצ'ות גדולות מאוד (כמו מגש של פיצה). כל אחד נתן ביס
או שניים והמנה נגמרה. יחסית יקר 40 ש"ח. טעים מאוד, קליל, מהנה, אבל קצת יקר בשביל גודל
כזה של לחם (לטעמי).

מנות עיקריות הזמנו מנה אחת של רביולי גבינות ברוטב עגבניות-שמנת (שלא יהיה בתפריט אבל
אילתרו לנו). אחותי אוהבת את זה. המנה הייתה לה טעימה מאוד. גם אני טעמתי קצת. כבד מדי
עבורי. לא אוהב את המשקל הגדול הזה של גבינות ועוד רוטב עם שמנת עושה את זה עוד יותר כבד.
אבל כאמור, מי שאוהב את זה זה טעים - מנה טובה. עלתה כ-60 ש"ח.

עוד מנת פסטה, הפעם פטוצ'יני עשבי תיבול ועגבניות שרי (ועוד כל מיני דברים טובים). גם מהמנה
הזאת נהנו מאוד. מנות סבירות בגודלן. המנה הזאת עלתה 50 ש"ח.

אני לא חסכתי על עצמי והזמנתי את הריזוטו בניחוח כמהין (זמן כמהין ולא הפטרייה עצמה שיכולה
להגיע לאלפי יורו למנה). זאת הייתה כמובן המנה היקרה ביותר ומחירה 70 ש"ח. הייתה טעימה
מאוד. הוגשה בצלחת אליפטית קצת מוזרה אבל העיקר שהאוכל היה טעים (עם הרבה פטריות).

הרוב הזמינו שתייה קלה, אבי הזמין בירה ואני הזמנתי כוס יין אמרלד ריזלינג (שמתאים עם
המתקתקות שלו לריזוטו).

שורה תחתונה, הנהנו מאוד. אני יכולתי לאכול עוד קצת (אבל זה מסיבות אחרות ) והסתכמנו
שם עם טיפ בערך ב-370 ש"ח לשתייה, שלוש מנות עיקריות ופוקאצ'ה. אולי קצת יקר אבל בהחלט
טעים ומהנה. אני הזמנתי את כולם אז החור היה בכיס שלי, אבל בקטנה

ממליץ. המסעדה כפי שצויין פה גם כשרה, מה מאפשר לשומרי מסורת לאכול מה שבא להם מבלי
לדאוג כל רגע שלא בישלו באותו מקום גם חזיר.

אתר הבית שלהם, שם אפשר לצפות בתפריט ובמנות המיוחדות. מומלץ:
http://www.rol.co.il/sites/luciana/

נערך לאחרונה ע"י EtEoR בתאריך 15-09-2010 בשעה 01:15.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:53

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר