לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2010, 16:10
צלמית המשתמש של RP.
  משתמש זכר RP. RP. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04
סדרה חדשה - Persons Unknown

לפני כמה זמן המליצו לי על סדרה חדשה שנקראת Persons Unknown שמשודרת ברשת NBC....

עלילת הסידרה מתרכזת ב-7 אנשים שיום אחד נחטפים מהחיים הרגילים שלהם ומתעוררים בתוך בית מלון בעיירה נטושה באמצע מקום לא ידוע....בעיירה אין אף אחד פרט להם, איש הקבלה במלון וכמה סינים שעובדים במסעדה בעיירה.
העיירה מלאה במצלמות בכל מקום (ומדי פעם השידור עובר לאותם מצלמות) ואין להם אפשרות לברוח מהעיירה בגלל סיבות כאלה ואחרות (לא רוצה להרוס עם ספויילרים, אפילו שהדברים האלה מתגלים די מהר), תו"כ זה שהם נבחנים (ככה זה נראה בכל אופן) בכל מני מבחנים פסיכולוגיים.

אני חייב להודות שהסדרה מזכירה לי מאוד את "אבודים" מבחינת הקונספט שלה...אנשים שלא קשורים (לפחות לכאורה) תקועים במקום אחד שממנו הם לא יכולים לברוח, ויש כל מני כוחות ותעלומות שקורות להם...
אפילו הדמויות מזכירות את אבודים - יש את הבחור השקט שהוא גם המנהיג, אליו מצטרפת בחורה מעצבנת.
החייל שהתאסלם, בחורה שהייתה בבית משוגעים ואת המניאק המשעשע....כמעט אחד לאחד אבודים.

בכל אופן זאת סדרה נחמדה, וב-NBC הבטיחו שבסוף העונה לא ישארו שאלות פתוחות (כאן הדמיון לעבודים נגמר! ), עד עכשיו שודרו 4 פרקים מתוך 13.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:57

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 11 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר